Προς το περιεχόμενο

Νέο blog για το GNU/Linux


tipnux

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά,

 

Δημιούργησα αυτό το blog http://tipnux.blogspot.com/για να βοηθήσω και άλλους να γνωρίσουν το ελεύθερο/ανοικτό λογισμικό και να μαθαίνουμε νέα από τον κόσμο του GNU/Linux, όπως νέα project, gadgets, νέες διανομές, προγράμματα, tutorials και How-Tos.

 

Είμαι νέο μέλος στο forum σας και χρήστης GNU/Linux από το 1994. Το ταξίδι μου στον κόσμο του GNU/Linux ξεκίνησε το 1994 με την διανομή Debian 0.91. Από τότε μέχρι και σήμερα το κύριο μου OS είναι GNU/Linux έχοντας περάσει από όλες της διανομές, (Slackware, FreeBSD, Open Suse, Redhat/Fedora, Ubuntu), έχοντας αποκτήσει αρκετά μεγάλη εμπειρία. Η διανομή που με έχει κερδίσει τα τελευταία 2 χρόνια και την οποία χρησιμοποιώ στην καθημερινότητα μου είναι η Arch Linux.

 

Περιμένω να εγγραφείτε αν θέλετε, σχόλια σας και email σας για απορίες, συζητήσεις και ότι άλλο θελήσετε.

 

Καλή ανάγνωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Χαίρομαι που σας αρέσει η προσπάθεια μου. Αν πιστεύετε ότι λείπει κάτι απ το blog ή κάτι πρέπει να διορθωθεί ή θέλετε να δείτε κάποια νέα ενότητα ή παρουσίαση, μπορείτε να το γράψετε εδώ ή στο blog μου με email. Η γνώμη σας μετράει πολύ για μένα.

 

Και πάλι ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγχαρητηρια...ωραια δουλεια

 

ισως θα μπορουσες να κάνεις και κατηγοριες προγραμματων

 

όπως πχ είναι στις εφαρμογες > διαδικτυο,βοηθηματα,παιχνιδια,ηχος κλπ

 

και να βάζεις το καθε τι στην κατηγορια

 

τι λες? ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Blog Update: http://tipnux.blogspot.com

 

* Μετά από ζήτηση, προστέθηκε μενού με τις πιο δημοφιλής κατηγορίες για πιο εύκολη πρόσβαση.

* Νέες κατηγορίες Gadgets και Games όπου θα παρουσιάζονται συσκευές με ανοικτό λογισμικό και παιχνίδια που μπορούν να τρέξουν στις διανομές GNU/Linux

 

Παρακαλώ πείτε την γνώμη σας

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tipnux

αντί να τονίζεις το "δωρεάν", που είναι "συνηθισμένο", αλλά όχι το "πρώτο" και "κύριο" χαρακτηριστικό του tuxόκοσμου

 

μπορείς να "τονίζεις" το "επι χρήμασι", όταν και όποτε "παρουσιάζεται"

 

καλή συνέχεια

 

συγγνώμη για το "ύφος", φταίνε τα χρόνια .μου. :mrgreen:

και πάλι bravo!

 

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...