Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν ηταν αληθινο θα εσπερνε

 

Όταν λές αληθινό, πώς το εννοείς; Στην περιγραφή του video υπάρχουν τα σχετικά link για την μεταφορά του Kinect στο PC, καθως και το πρόγραμμα αναγνώρισης φωνής που χρησιμοποιεί ο τύπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά δεν σας φάνηκε μικρό (για elder of scroll);;;; Εγω έχω κάνει γύρω στα 100 quest μαζί με το κεντρικό... Πόσες είναι συνολικά;;;

Γενικά και στα προηγούμενα(elder of scrolls) το main quest ήταν πολύ μικρό όλο το ζουμί είναι στην εξερεύνηση του κόσμου,αφού έχει πραγματικά απίστευτα πολλά πράγματα για να κάνει κανείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E και τα περισσότερα side quest τα έχω κάνει. Τουλάχιστον αυτά που είναι με ομάδες αλλα και αρκετά απο τις πόλεις. Τώρα ένιωσα λιγάκι να επαναλαμβάνονται τα quests με λίγο παραλαγμένο θέμα (άμα δείς τον χάρτη μου δεν υπάρχει μέρος που να μην είναι γεμάτο με εξερευνηυμένα κάστρα σπηλιές κτλ. Αφου σου λέω οτι έχω γύρω στα 100 τελειωμένα quest, τα δείχνει).

 

Εγω μάλλον θα το αφήσω και θα το ξαναπιάσω σε κανα 2μηνο όταν δεν θα θυμάμαι καλα τα προηγούμενα quests...

 

Άντε ας ελπίσουμε για κανα expansion

 

Υ.Γ. Κρίμα και δεν έπαιξα και πολλές ώρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι θα έβρισκε κάποιος μικρό σε διάρκεια το Skyrim και λίγα τα quests δεν το περίμενα.

Τελικά είναι αλήθεια πως ό,τι και να κάνεις, δεν μπορείς να αφήσεις με τίποτα ευχαριστημένους

τους πάντες.

 

Πραγματικά, κάθομαι και κοιτάω την οθόνη αυτή την στιγμή και απορώ,

προσπαθώ να είμαι όσο ευγενικός μπορώ:

Σοβαρά τώρα ρε φιλαράκι, έκανες τα πάντα, έκανες όλα τα quests και τα sidequests,

και λυπάσαι που βρήκες το game μικρό σε διάρκεια και περιμένεις να βγει το expansion

πλέον για να συνεχίζεις να παίζεις;

 

Τι να πω, πραγματικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως οτι εγραψε ο Arcanaloth,πραγματικα φιλε πες τουλαχιστον οτι θελεις να τρολαρεις,μην πετας πραγματα που δεν ισχιουνε....και ναι εζησα να ακουσω οτι το skyrim ειναι μικρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε το 1.3 patch:

 

Patch 1.3 Notes:

 

General stability improvements

Optimize performance for Core 2 Duo CPUs

Fixed Radiant Story incorrectly filling certain roles

Fixed magic resistances not calculating properly

Fixed issue with placing books on bookshelves inside player purchased homes

Fixed dragon animation issues with saving and loading

Fixed Y-look input to scale correctly with framerate

 

Creation Kit τον Ιανουάριο και σύμφωνα με το blog της Βethesda έπονται αρκετά ακομα με προτεραιότητα στην PC πλατφόρμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις εβαλα οριιτζιναλ το 1.3 ...πειτε μου οτι αυτο με τα crash στο desktop ειναι λογο του patch...νομιζω αρχιζει και κουραζει η ιστορια..ενας παρακαλω να βγει τωρα και να πει οτι επαιξε με το 1.3 πανω απο 10 λεπτα και δεν του crashαρε ... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως ξεχασεις να ξαναβαλεις το 4gb patch μετα την μεταφορα στο 1.3?

 

 

Εγω δεν εχω κανενα προβλημα.... φαινεται καλο το patch διορθωσε τα προβληματα του 1.2 και καποια αλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι θα έβρισκε κάποιος μικρό σε διάρκεια το Skyrim και λίγα τα quests δεν το περίμενα.

Τελικά είναι αλήθεια πως ό,τι και να κάνεις, δεν μπορείς να αφήσεις με τίποτα ευχαριστημένους

τους πάντες.

 

Πραγματικά, κάθομαι και κοιτάω την οθόνη αυτή την στιγμή και απορώ,

προσπαθώ να είμαι όσο ευγενικός μπορώ:

Σοβαρά τώρα ρε φιλαράκι, έκανες τα πάντα, έκανες όλα τα quests και τα sidequests,

και λυπάσαι που βρήκες το game μικρό σε διάρκεια και περιμένεις να βγει το expansion

πλέον για να συνεχίζεις να παίζεις;

 

Τι να πω, πραγματικά...

Να σε ρωτήσω κάτι, σοβαρά τώρα; Διαβάσεις πρίν απαντήσεις;;;; Καλό θα ήταν απο εδώ και πέρα να το κάνεις. Λοιπόν κάτσε να σου υπενθυμίσω γιατι μπορεί να μην φταίς εσύ αλλα η αδύναμη μνήμη σου.

<<<<<<<<<Παιδιά δεν σας φάνηκε μικρό (για elder of scroll);;;;>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Πρίν απο το Oblivion είχες ξαναπαίξει κάποιο απο την σειρά;;;; Μάλλον όχι αλλιώς θα καταλάβαινες τι έλεγα. Το skyrim είναι και πιο μικρό και πιο εύκολο απο τα παλαιότερα. Πάρε για παράδειγμα το Morrowind που για να βγάλεις μία αποστολή έπρεπε να έχεις διαβάσει χίλια δυο πράγματα και να ψάχνεις τον μισό χάρτη (χωρίς ΒΕΛΑΚΙΑ και μ@λακίες). Λοιπόν τώρα τράβα και κοιμήσου, εξυπνάκια...

 

Ακριβως οτι εγραψε ο Arcanaloth,πραγματικα φιλε πες τουλαχιστον οτι θελεις να τρολαρεις,μην πετας πραγματα που δεν ισχιουνε....και ναι εζησα να ακουσω οτι το skyrim ειναι μικρο...

 

Εγω δεν τρολάρω, τρολλοκάρω. Πάρε και μία αντίστοιχη πηγή για να μαθαίνεις. (Trolloc)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι το Morrowind ήταν τόσο δύσκολο και μεγάλο σε διάρκεια λόγω έλλειψης ορισμένων χαρακτηριστικών, δε σημαίνει ότι ήταν απαραίτητα και καλύτερο. Στα σημερινά δεδομένα, το skyrim είναι πολύ μεγάλο για την πλειονότητα των χρηστών και όσο δύσκολο πρέπει έτσι ώστε ο συνδυασμός διάρκεια+δυσκολία να μην εξαντλεί, διατηρώντας το παράλληλα όσο enjoyable πρέπει να είναι ένα τέτοιο παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε το 1.3 patch:

 

 

 

Creation Kit τον Ιανουάριο και σύμφωνα με το blog της Βethesda έπονται αρκετά ακομα με προτεραιότητα στην PC πλατφόρμα.

 

Όσο το παιχνίδι τρέχει σταθερά και χωρίς προβλήματα δεν πατσάρω τίποτα. Και ευτυχώς με το 1,1 δεν έχω ούτε frame drops ούτε crashes ούτε lags ούτε κάτι περίεργο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...