Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι υπαρχει κανεις που παιζει τα TES third person? :confused:

 

Ναι εγώ, γιατί για κάποιο ηλίθιο λόγο σε 1st person εχω screen stuttering. Μπορώ να πω εκ πείρας ότι είναι εκνευριστικό το third person...

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ 3rd person παίζω το περισσότερο διάστημα μόνο με το τόξο με βολεύει το 1st person γιατί μου μειώνει αρκέτα τα οπτικό πεδίο μου και για να δώ τι γίνετε μπρός-πλάγια-πίσω μου όλη την ώρα με ζαλίζει στο τέλος. :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά το Patch προσθέτει προβλήματα ή το όλο σκηνικό έτυχε ; :confused:

 

Skyrim 1.2 patch has been released! But, Skyrim 1.2 patch reported to cause new problems from graphical framerate, lose magic resistance, bookshelves ceased to function, and Dragons flying backward. The next patch is expected to be released by Bethesda next week to fix this problems.

 

Mε λίγα λόγια, yo dawg we herd you like patches so we put new bugs in yo patches so you can want more patches while you download new patches.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει κανα bug στο παιχνιδι στο να μην εμφανιζονται καθολου οι δρακοι?Εχω μαζεψει ενα σωρο shouts αλλα δεν βρισκω δρακο για να μπορω να τα χρησιμοποιησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι οτι δεν εχω αρκετες δεν εχω καμια μιας και δεν εχ συναντησει κανενα δρακο στο παιχνιδι.Σε οτι βουνο κτλ που εχω παει και υποτιθεται οτι πρεπει να ειχε δρακο εχει μονο το shout.

Μηπως φταιει κανενα απο τα προηγουμενα mod που προταθηκαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι οτι δεν εχω αρκετες δεν εχω καμια μιας και δεν εχ συναντησει κανενα δρακο στο παιχνιδι.Σε οτι βουνο κτλ που εχω παει και υποτιθεται οτι πρεπει να ειχε δρακο εχει μονο το shout.

Μηπως φταιει κανενα απο τα προηγουμενα mod που προταθηκαν?

Σε τη level είσαι; Έχεις πάει στο whiterun;;Σου δίνει ο jarl αποστολή που πρέπει να πας να σκοτώσεις δράκο, αν δεν εμφανιστεί ούτε εκεί τότε έχεις όντως πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μπορείτε να μου προτείνετε καλά mods χωρίς μεγάλο performance hit?Και κάτι άλλο επειδή το έχω από το θείο μπορώ να βάλω mods?

 

Υπάρχουν mods σε προηγούμενα post αλλα τα mods είναι και στην αρέσκεια του καθενός.

 

Τελικά δεν γίνετε finisher άμα υπάρχουν παραπάνω από 1 enemy, και αυτό το finisher στο δράκο με 1 hand είναι τελείως off και μου την σπάει τρελα. Εντωμεταξύ το καλύτερο armor(ancient blades armor) στο game και έχει clipping και δεν έχουν όλα τα αλλα... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο πρώτο μισό του σεναρίου υπάρχουν δύο quests να σκοτώσεις δράκο. Επίσης υπάρχουν φωλιές δράκων σαν επισκέψιμες τοποθεσίες στο χάρτη, με τη σήμανσή τους και τα όλα τους, που αν σκοτώσετε το δράκο εμφανίζονται κανονικά σαν cleared. Από εκεί και πέρα αν περάσει κάποιος ώρα εξερευνώντας στο χάρτη και δεν κάνει όλη την ώρα fast travel χωρίς λόγο ή δε χώνεται συνέχεια σε μπουντρούμια θα συναντήσει μπόλικους με λίγη υπομονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο ένα μείον του απλοποιημένου interface του παιχνιδιού είναι ότι αν έχεις πιάσει κόποιο disease δεν υπάρχουν πουθενά στατιστικά το τι έχεις και η μόνη πληροφορία είναι ότι όταν σε συναντάνε npc στο δρόμο απλά σου λένε ότι φαίνεσαι άρρωστος. Πάντως τεχνικά το game είναι τελείως άψογο. Δεν έχω το παραμικρό κόλημα και το παραμικρό crash και μιλάμε τα γραφικά του απολαμβάνεις να τα βλέπεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...