Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οποιος master thief/assassin φοράει η θέλει να φορέσει την Nightinglale Armor διότι έχει απογοητευτεί από την db shrouded armor ( και το ηλίθιο clipping από την Blades armor τότε όπως και δήποτε πρέπει να έχει αυτό: http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=1896

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η αίσθηση της μάχης είναι πολύ ποιο ανώτερη από αυτή που είδαμε στο oblivion και νομίζω οι mellee μάχες έχουν πολύ καλύτερη αίσθηση ακόμα και από τα gothic risen. Η καλύτερη λύση για να πάιξεις σε mellee σωστά είναι να γυρνάς την κάμερα σε first person. Οτί και να λέμε πάντως το game είναι όντος κορυφαίο rpg. Οι τύποι έχουν δημιουργήσει για άλλη μια φορά μια παράλληλη fantasy πραγματικότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω εγω,για πες..

Τότε κατέβασε αυτή την εφαρμογή:

http://www.dragonshoutapp.com/

 

Θα φέρει τον χάρτη του παιχνιδιού στο iPhone,και σε αφήνει να σημαδέψεις σε διάφορα σημεία,και να προσθέσεις σχόλια και σημειώσεις!

 

Αντικαθιστά το journal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η αίσθηση της μάχης είναι πολύ ποιο ανώτερη από αυτή που είδαμε στο oblivion και νομίζω οι mellee μάχες έχουν πολύ καλύτερη αίσθηση ακόμα και από τα gothic risen. Η καλύτερη λύση για να πάιξεις σε mellee σωστά είναι να γυρνάς την κάμερα σε first person. Οτί και να λέμε πάντως το game είναι όντος κορυφαίο rpg. Οι τύποι έχουν δημιουργήσει για άλλη μια φορά μια παράλληλη fantasy πραγματικότητα.

 

Γιατι υπαρχει κανεις που παιζει τα TES third person? :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι υπαρχει κανεις που παιζει τα TES third person? :confused:

 

Εγώ. Και μάλιστα απορώ πώς τα παίζετε Fp. Μόνο με τόξο το γυρίζω σε fp.

 

Θέλω να έχω πανοραμική άποψη σε περίπτωση που μου την πέσουν από πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έπρεπε να σε αφήνει να κάνεις lock τον αντίπαλο και strafe γύρω του

 

Πολλές φορές πηγαίνουν για τον follower σου ή για το άλογο σου και βολεύει η 3d person κάμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...