Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ομοιως οταν παιζεις παιχνιδι της συγκεκριμενης μηχανης δεν μπορεις να χρησιμοποιησεις τα control του ηχου (και οχι μονο) απο το πληκτρολογιο σου. Εμενα εχει ροδελα για +/- ενταση και χρησιμοποιω αυτην. Σε αυτα τα παιχνιδια ομως θα πρεπει να ορισω ενταση απο πριν και να του κανω launch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω ενα προβλημα,οταν πηγαινω σε ενα συγκεκριμενο σημειο στη χωρα το παιχνιδι κρασαρει και κλινει τελειως ,κατα τ αλλα μου τρεχει πολυ καλα ,ξερετε τι θα μπορουσα να κανω??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο παιχνίδι και τεράστιο ΑΛΛΑ έχω γεμίσει με broken quest που δεν μπορώ να συνεχίσω λόγο bug, κουβαλάω καμιά 50αριά κιλά από quest item που έχουν ξεμείνει και δεν μπορώ να τα πετάξω και κάθε λίγο και λιγάκι πρέπει να ψάχνω για quest id στο net μπας και καταφέρω να κάνω κανα reset για να συνεχίσω, τι έγινε ρε παιδιά, προσλάβανε νέα ομάδα για το new Vegas και τους τα έχουν κάνει μαντάρα από τότε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα θεματάκι με τις κωλογραμμές που βλέπετε παρακάτω. Εμφανέστατα στα ρούχα του χαρακτήρα και γύρω γύρω στο περιβάλλον.

 

Καμιά ιδέα για το τί μπορεί να φταίει;

post-78567-0-72767600-1322411406_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα που μου εχουν καρφωθει 2 βελη πανω και δε λενε να φυγουν με τιποτα! Εχω αλλαξει πανοπλια, εχω κατσει γυμνος! Τιποτα. Εκει μενουν!

 

Απο ότι άκουσα αυτό φτιάχνετε μόνο αν κάνεις "Load" εκείνη τη στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...