Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτα ειναι ολα τα καλα moids η εχει και αλλα[παντα μιλαω για τον οπτικο τομεα].Ολα αυτα τα βαζω manual?

 

Έχει κι άλλα, αλλά για μένα αυτά αρκούν.Ναι τα βάζεις manual...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις που μπορω να βρω κανα robe 100% magicka regen?

Θελω το enchantment

 

Οποιοδήποτε "Adept Robe of Something" έχει 100%, Expert 125%, Master 150% αλλά δεν έχει σχέση το πόσο θα είναι. Το enchantment είναι το Fortify Magicka Regen το οποίο λογικά το έχεις ήδη, το θέμα είναι το πόσο μεγάλο είναι το Enchantment Skill σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α νομιζα οτι το enchantemnt maxare αναλογα με το ποσο ηταν το item που εκανες disenchant

ανεξαρτητα απο το enchanting skill αλλα τωρα που το ξανασκεφτομαι μου φαινεται παραλογο...

Thx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις που μπορω να βρω κανα robe 100% magicka regen?

Θελω το enchantment

 

Λογικα αυτα ειναι leveled items και θα στα βγαλει μετα 20-25 lvl στους merchants

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να τον κανω archer μαγο?Φαινεται πολυ ωραιο κομμπο.Επιπλεον νομιζω οτι οι archers και οι μαγοι ειναι οι μοναδικοι που μμπορουν να ριξουν giant?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω ενα προβλημα,οταν πηγαινω σε ενα συγκεκριμενο σημειο στη χωρα το παιχνιδι κρασαρει και κλινει τελειως ,κατα τ αλλα μου τρεχει πολυ καλα ,ξερετε τι θα μπορουσα να κανω??????

 

ασχετο:πως χρησιμοποιουμε τα soul gems για να κανουμε enhance se weapons kai armor????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να τον κανω archer μαγο?Φαινεται πολυ ωραιο κομμπο.Επιπλεον νομιζω οτι οι archers και οι μαγοι ειναι οι μοναδικοι που μμπορουν να ριξουν giant?

 

Γιατι να μην μπορεις?

Εγω εχω για weapon τοξο και ειμαι 100 lvl στο destruction

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να τον κανω archer μαγο?Φαινεται πολυ ωραιο κομμπο.Επιπλεον νομιζω οτι οι archers και οι μαγοι ειναι οι μοναδικοι που μμπορουν να ριξουν giant?

 

Εγώ παίζω stealth με τόξο και dagger και για close combat έχω fireballs και glass sword.

Αλλά γενικά έχω δώσει βαρύτητα στο leveling του τόξου και του smithing και μετά όλα τα άλλα.

Τώρα άρχισα και ανεβάζω το enchacting και ήδη έχω φτιάξει γάντια +16% bow damage και δαχτυλίδι +16% bow damage

Το τόξο μου κάνει 95 damage μέχρι στιγμής και πιστευω να ανεβαίνει και άλλο.

 

Ερώτηση ???

Οι followers μας ,ανεβάζουν level ή δεν ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλογο απο που παιρνω?Βαρεθηκα το ποδαρατο να ουμε.

 

Σε καθε stable εξω απο τις μεγαλες πολεις νομιζω οπως το Whiterun μπορεις να αγορασεις,1000g το μαλλι

Αλογο και μαλιστα τουμπανατο παιρνεις και απο το Dark Brotherhood

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση ρε παιδια το πατσακι που περιμενουν οι περισσοτεροι ειχε ανακοινωθει οτι θα το βγαλουν 25 νοεμβριου

 

εχουμε καμμια ενημερωση ? Βγηκε? θαβγει ? απο που το τσιμπαμε? ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...