Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες τι είναι αυτό ξέρει κανείς ????

 

post-82095-0-69230600-1321904169_thumb.jpg

 

Ειναι γραμμα απο το Dark Brotherhood

Αν πας σε ενα κρεβατι για 8 ωρες και κοιμηθεις θα σε απαγαγουν και καλα και ετσι θα ξεκινησει ΑΝ θελεις το quest για να μπεις στο Dark brotherhood που παρεμπιπτοντως εχει τρελα λεφτα,ακομα και οταν τελειωσεις ολα τα quests συνεχιζει να δινει repeatables με 800-1000g ανα quest

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε αυτη δεν ειναι η αντιπειρατικη χερουκλα ; και αυτο το ¨γνωριζουμε¨ απο κατω πολυ ανατριχιαστικο ρε παιδι μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:mrgreen: :mrgreen: Και που να κάτσω να αναλύσω τα πράγματα έτσι όπως τα βλέπω....(απλά περιμένω να δω και άλλες απόψεις)

Εσύ με ποιους είσαι ?

 

εγώ βασικά ειμαι στο ψάξιμο για αναβάθμιση, αλλα ετσι κιαλλως ειχα σκοπο να περιμένω να βγουν πατσιζ, μοντς κ ιστοριες. Το βάλα κανα μισάωρο ετσι στην αρχή να πάρω μια ιδεα και μου τρέξαν σαλάκια. Μέχρι τοτε απλά χαζεύω τα pics στο reddit και χαζεύω, χαχα. Μπορεί να παίξω το Morrowind αν συνεχιστει αυτη η κατασταση δε ξέρω, θα δούμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια οι γιγαντες πως την εχουν δει?πριν σε δουν σε τραβανε μια ροπαλια και εχεις μπει σε τροχια..ελεος πια..οι δρακοι μπροστα τους ειναι σαμιαμιδια :-/

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια 2 αποριες αν θελετε βοηθατε

 

1) Το θεμα με τις πτωσεις (dropες) στις πολεις εχει λυθει καπως?

 

2) Τωρα παιζω την εκδοση του θειου, επειδη θα αγορασω σιγουρα το original θα εχω κανενα θεμα με τα saves που θα μεταφερω στην φρεσκια εγκατασταση?

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Δεν ξερω για ποιο προβλημα μιλας

 

2) λογικα δν θα υπαρχει προβλημα

 

Σε ευχαριστω,

 

για το 1 αναφερομαι στο frame drop (δεν το εγραψα σωστα πριν). Συνηθως μεσα στις πολεις γινονται αποτομες πτωσεις των frames ακομα και σε δυνατα συστηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια 2 αποριες αν θελετε βοηθατε

 

1) Το θεμα με τις πτωσεις (dropες) στις πολεις εχει λυθει καπως?

 

2) Τωρα παιζω την εκδοση του θειου, επειδη θα αγορασω σιγουρα το original θα εχω κανενα θεμα με τα saves που θα μεταφερω στην φρεσκια εγκατασταση?

 

Ευχαριστω

Προχώρα άφοβα μάλλον.

έπαιζα του θείου 3 μερες και σήμερα ενεργοποίησα legal cd key και το κατέβασα απο steam. Χωρίς να κάνω τίποτα το παιχνίδι συνέχισε απο εκεί που έιχα μείνει. Μάλιστα ο κάγκουρας δεν μπήκα καν στον κόπο να απεγκαταστήσω του θείου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...