Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απεγκατασταση σε ολα τα αρχεια του παιχνιδιου παιδια πως θα κανω; Μεσα απο τον πινακα ελεγχου δεν μου το εχει στα προγραμματα για απεγκατασταση. Το κανω μηπως και πιασει το update παρ΄ ολο που εχω 18lv χαρακτηρα.. :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κολλησει στο

staff of magnus. ο τελευταιος dragon-mage που εχει το staff ,μου κοβει τον κωλο ..πολυ ανετα. Ειμαι mage lvl 14 και απο

health εχω πολυ λιγα πραγματα.

 

κανα tip?

 

Πολύ τρέξιμο-πολύ μανούβρα να μην σε πετυχαίνει και απαραιτήτως lighting για να του τρως το μανά.

 

Εγώ είχα 1 χέρι αστραπές 1 φωτιά.

 

Healing και ξανά από την αρχή.

 

Ο τύπος δεν κάνει heal τον εαυτό του και έτσι είσαι κομπλέ με attrition τακτικές.

 

Περίμενε να λήξει ή σκότωσε πρώτα το storm atronach και μετά βάρα τον ώστε να μην τρως 2 lighting μαζί.

 

Μετά προσπάθησε να του ρίχνεις συνέχεια lighting ώστε να μην βγάλει πάλι atronach.

 

Σε lvl15 έγινα arc-mage(και μόνο flames,sparks σαν spells γιατί ήμουν συνέχεια ταπί),έτσι πιστεύω ότι το έχεις χαλαρά εάν είσαι λίγο προσεκτικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ετυχε αυτο? 2 δρακοι μαζι? το κακο ηταν οτι μετα απο λιγο ο ενας εφυγε. Πηρα και αυτη τη μασκα απο ενα "boss"! Πολυ καλη για archer!

 

 

Ναι 2 φορές.Είναι λόγω quests και συμβαίνει αρκετά συχνά.

 

Δυστυχώς δεν πρόλαβα κανέναν από τους 2 και έχω και εγώ έχω μια μάσκα από dragon priest(είναι 8 στο σύνολο και εγώ έχω την morokei).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κολλησει στο

staff of magnus. ο τελευταιος dragon-mage που εχει το staff ,μου κοβει τον κωλο ..πολυ ανετα. Ειμαι mage lvl 14 και απο

health εχω πολυ λιγα πραγματα.

 

κανα tip?

 

 

Φορτωσε τον χαρακτηρα σου με items και potions με shock resist πρωτα απ'ολα

Μετα για να τον σκοτωσεις ως mage υπαρχουν 2 τροποι

 

1)Ειτε τον παιζεις κυνηγητο κ κρυφτο και τον κοπανας με sparks συνεχεια

 

2)Ειτε βαζεις καποια ασπιδα που την φορτωνεις και αυτη με shock resist και κανεις conjure οπλο και ετσι τον παιζεις με melee φαπες.potions και ξυλο

 

Εμενα το δευτερο με βοηθησε αρκετα και ετσι τον εβγαλα και στο τελος

 

ΥΓ To mask του σπερνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κολλησει στο

staff of magnus. ο τελευταιος dragon-mage που εχει το staff ,μου κοβει τον κωλο ..πολυ ανετα. Ειμαι mage lvl 14 και απο

health εχω πολυ λιγα πραγματα.

 

κανα tip?

 

Αν θυμάμαι καλά, στην σειρά αυτή των quest, θα έχεις βρες 2-3 scrolls με summon frost atronach μέχρι τώρα.

Αν δεν τα έχεις χρησιμοποιήσει ή πουλήσει, κάνε summon ένα να αρχίσουν να το βαράνε, και βάρα τον μάγο.

 

Είχα level 25 πολεμιστή και χρειάστηκα να χρησιμοποιήσω το ένα scroll. Βέβαια τώρα στο 43 έχω την spellbreaker ασπίδα και ούτε οι ancient dragons μπορούν να την διαπεράσουν :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω εαν το εχετε παρατηρησει η αν αναφερθηκε σε αλλη σελιδα, αλλα τα two & one handed weapons τα ξεχωριζεις αναλογα με το πως φαινονται στην εικονα. Αυτα που φαινονται με μια μικρη κλιση ειναι two handed και αυτα που ειναι καθετα one handed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...