Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ότι θα έτρωγα τέτοιο κάψιμο στα γεράματα δεν το περίμενα. Ελπίζω να αποφύγω το χωρισμό (και) αυτή τη φορά... μέχρι το επόμενο elder scrolls!

 

Ρε παιδιά προσπαθώ να βάλω τα mods και στο readme λέει κάτι για steam/steamapps αλλα εμένα δεν υπάρχουν τέτοια αρχεία πουθενά... Που βάζω το texture;;;;

Στο φάκελο του παιχνιδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες τα φωτα σας! Εχω το εξης προβλημα. Ειτε τρεχω το game σε τερμα χαμηλα γραφικα ειτε ultra εχω 28-30 fps max. Ειναι παραλογο! Καμια ιδεα τι μπορει να φταιει?

Το συστημα μου εχει ως εξης:

Amd 970 στα 3.9Ghz overclocked

8gb ram

Hd4850 στα 685 overclocked.

Οθονη Lg flatron w2261VP

 

Καθε ιδεα ευπροσδεκτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες τα φωτα σας! Εχω το εξης προβλημα. Ειτε τρεχω το game σε τερμα χαμηλα γραφικα ειτε ultra εχω 28-30 fps max. Ειναι παραλογο! Καμια ιδεα τι μπορει να φταιει?

Το συστημα μου εχει ως εξης:

Amd 970 στα 3.9Ghz overclocked

8gb ram

Hd4850 στα 685 overclocked.

Οθονη Lg flatron w2261VP

 

Καθε ιδεα ευπροσδεκτη

 

Παλιο τροφοδοτικο?Παλιοι drivers?Σκονη?Θερμοκρασιες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γίνεται βαμπίρ θα πρέπει να πίνετε αίμα γιατί αν σας πιάσει η 'πείνα' μετατρέπεστε επιτόπου.

Μέσα σε τρεις μέρες από την στιγμή που θα σας δαγκώσει το βαμπιρ, σε ναό για προσευχή. Αν είναι λίγα λεπτά της ώρας, πάρτε ένα remove decease.

 

Δεν έχω βρει το quest για να μετατραπείτε πάλι από βαμπίρ, αλλά υπολογίζω ότι θα υπάρχει.

 

SPOILER

Ο μόνος τρόπος να σταματήσετε να είστε βαμπιρ, θα πρέπει να γίνετε λυκάνθρωπος.

Αυτό που υπάρχει σίγουρα και αφήνει ο τύπος να ενοηθεί, είναι ότι υπάρχει quest να γυρίσετε πίσω από λυκάνθρωπος.

 

(όπου τύπος παραπάνω κάποιος NPC αλλά δεν θα σας το χαλάσω με μεγαλύτερο spoiler). :mrgreen:

 

*Πίσω πάλι στο Skyrim έχωντας κλείσει 51 ωρες σύμφωνα με το steam. ****** δουλειά, που είναι 4 ώρες δρόμος κάθε μέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τροφοδοτικο: Corsair CX600W

Drivers : Τελευταιοι 15/11

Σκονη : τσου, πριν μισο μηνα το καθαρισα

Θερμοκρασιες : Gpu max 52 CPU max 56

 

 

Υγ: Αλλο κουλο. Εχω 30 fps σταθερα σε εξωτερικο χωρο, και ξαφνικα οταν μπαινω σε σπιτια πεφτει 20-30.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

SPOILER

Ο μόνος τρόπος να σταματήσετε να είστε βαμπιρ, θα πρέπει να γίνετε λυκάνθρωπος.

Αυτό που υπάρχει σίγουρα και αφήνει ο τύπος να ενοηθεί, είναι ότι υπάρχει quest να γυρίσετε πίσω από λυκάνθρωπος.

 

(όπου τύπος παραπάνω κάποιος NPC αλλά δεν θα σας το χαλάσω με μεγαλύτερο spoiler). :mrgreen:

 

*Πίσω πάλι στο Skyrim έχωντας κλείσει 51 ωρες σύμφωνα με το steam. ****** δουλειά, που είναι 4 ώρες δρόμος κάθε μέρα

 

 

Υπαρχει και quest που κανει cure το vampirism.

Μιλας στους διαφορους innkeepers και καποιος θα σου δωσει ενα quest οτι και καλα ενας NPC ασχολειται με τα vampires,αν θυμαμαι καλα βρισκεται στο Morthal αυτος,αγοραζεις ενα Black Soul Gem που κανει γυρω στα 300 gold το οποιο πρεπει να το γεμισεις με ψυχη ενος human.

Χρησιμοποιεις το αναλογο spell η enchant και μετα απο ενα ritual σε κανει κ παλι καλα

 

Το quest μπορει να γινει κ πανω απο 1 φορα,απλα προσοχη μην φτασετε στο stage 4 γιατι μετα δεχεσαι επιθεση απο ολους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνεις pickpocket στους trainers ρε αληταρά? :P (Δεν το είχα σκεφτεί, θα το δοκιμάσω :-D )

 

 

απλά όχι μαζεμένα. μια μια το train και κλέψιμο, αλλιώς έχεις πολύ λίγες πιθανότητες. αν και από ένα σημείο και μετα που έχει καμιά 3k gold το κάθε train μου βγάζει 0% πιθανότητες για να τα κλέψω πίσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...