Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά το DLC Dragonborn αξίζει;

 

Για μένα είναι το καλύτερο από όλα τα dlc που έχουν βγει. Και αυτό με τα vimpire καλό ήταν αλλά λίγο σύντομο σε διάρκεια ενώ το dragonborn έχεις ολόκληρο νησί με αρκετές τοποθεσίες και quest για να κάνεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

παιδια μολις το αγορα απο το steam sales 13,54 ευρω ολα τα dlc. Πιστευω αξιζε η προσφορα. θα πεσει τρελο καψιμο!! B)  αυτο π ηθελα να ρωτησω ειναι το εξης, κατεβασα το high res textures dlc και το εκανα εγκασταση, δεν βλεπω διαφορα στα γραφικα μηπως το ενεργοποιω εγω η γινεται αυτοματα? η στη τελικα δν βλεπεις καν την διαφορα εκτος και αν παιζεις 4k αναλυσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται να ενεργοποιήσεις κάτι.Απλά νομίζω τo high res pack της Bathesda δεν είναι και τόσο φανερά καλύτερο.Μπες στο Steam Workshop και λιώσε στα mods.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα κ καλη χρονια σε ολους σας.

μολις πηρα κ 'γω το skyrim αλλα για ps3.ομολογω οτι μου αρεσε αν κ ειμαι πιο πολυ

του hack and slash.ειπα να το γυρισω λιγο στην ποιοτητα!

σχετικα με το θεμα ομως ηθελα να ρωτησω γιατι δεν εχει τοσο αιμα η εκδοση του ps3?

εχω δει βιντεο στο youtube που ειναι φουλ στο αιμα,αφηνει κ πλημμυρα κατω στο εδαφος οταν

σκοτωνεις καποιον.στο ps3 γιατι δεν ειναι το ιδιο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να έχεις δει βίντεο της έκδοσης για PC αλλά και εκεί παίζουν mods για πλημμύρα αίμα όπως λες. Η έκδοση για ps3 είναι πίσω σε σχέση με αυτή του PC .δες τις ρυθμίσεις σου για σιγουριά πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ είναι το subforum PC-games, για την πενιχρή και τρισάθλια έκδοση για "κονσόλες" καλύτερα να ρωτήσεις στο αντίστοιχο subforum. :D

 

Πέρα από την πλάκα, μήπως έχει καμιά ρύθμιση για mature content? αν και από ένα γρήγορο ψάξιμο στο google δεν βρήκα κάτι.

 

Edit: Όπως λέει και ο CarbonFibre παίζει να είναι και mod το πολύ αίμα. Βέβαια μια μικρή λιμνούλα την έκανε σε μένα και χωρίς mod. Και πεταγονταν και σταγόνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγινε guys,θα κοιταξω κ τις ρυθμισεις μηπως υπαρχει κ εκει καποια επιλογη κ ενημερωνω. αν κ να σας πω την αληθεια δεν το πολυ βλεπω,θα ειναι στανταρ εκδοση για κονσολες.fuck!

κοιταξε να δεις κατι σταγονες πεταγονται αλλα τιποτα το σπουδαιο,ειμαι του αιματος γενικα στα videogames κ γι'αυτο  προτιμω τα hack and slash,survival horror κ τετοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια το ξεκινησα και γω σημερα,επαιξα λιγο,το παιζω στα ultra high τα γραφικα και χωρις mods και παλι μου φαινεται πολυ ομορφο!μου φαινεται ψιλοπαραξενο το κραξιμο που εχουν ριξει πολυ για τα γραφικα του...γνωμη μου παντα..!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα!!!λες?

Για extrablood...

 

ρε παιδια το ξεκινησα και γω σημερα,επαιξα λιγο,το παιζω στα ultra high τα γραφικα και χωρις mods και παλι μου φαινεται πολυ ομορφο!μου φαινεται ψιλοπαραξενο το κραξιμο που εχουν ριξει πολυ για τα γραφικα του...γνωμη μου παντα..!!

Παιχνιδάρα είναι με τρομερά γραφικά έστω και σκέτα, ας τους να λένε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια το ξεκινησα και γω σημερα,επαιξα λιγο,το παιζω στα ultra high τα γραφικα και χωρις mods και παλι μου φαινεται πολυ ομορφο!μου φαινεται ψιλοπαραξενο το κραξιμο που εχουν ριξει πολυ για τα γραφικα του...γνωμη μου παντα..!!

 

Ε κοίτα όσων αφορά τη pc έκδοση το κράξιμο έπεσε λόγο της σύγκρισης με γραφικά άλλων παιχνιδιών,που όντως το Skyrim είναι αρκετά πίσω σε τέτοια σύγκριση.

Π.χ. με το Witcher 2 ή Crysis,ή Far Cry 3.

 

Όταν το 2008 βγαίνει ένα παιχνίδι έτσι:

 

crysis.jpg

 

 

 

Και 4 χρόνια μετά (2011) βγαίνει ένα παιχνίδι έτσι:

 

the-elder-scrolls-v-skyrim-2012020704260

 

 

Τι περιμένεις ?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κοίτα όσων αφορά τη pc έκδοση το κράξιμο έπεσε λόγο της σύγκρισης με γραφικά άλλων παιχνιδιών,που όντως το Skyrim είναι αρκετά πίσω σε τέτοια σύγκριση.

Π.χ. με το Witcher 2 ή Crysis,ή Far Cry 3.

 

Όταν το 2008 βγαίνει ένα παιχνίδι έτσι:

 

crysis.jpg

 

 

 

Και 4 χρόνια μετά (2011) βγαίνει ένα παιχνίδι έτσι:

 

the-elder-scrolls-v-skyrim-2012020704260

 

 

Τι περιμένεις ?

   

 

οπως το θετεις εχεις δικιο αν και να σου πω πιστευω οτι η ψιλοαπογοητευση ηρθε επειδη το συγκριναμε αναλογα με το oblivion που οταν ειχε βγει ειχε γραφικα που δεν ειχαμε ξαναδει ποσο μαλλον σε rpg και ετσι να περιμεναμε κατι ψιλοαναλογο και απο το skyrim που κακα τα ψεματα εχει γραφικα εππιπεδου fallout 3 αντε και λιγο βελτιωμενα...οπως και να χει παραμενει ακομα και ετσι ενα πολυ ομορφο παιχνιδι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...