Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τί να σου πω, απ'το 1993 περίπου παίζω games αλλά την ατάκα αυτή δεν έτυχε να την έχω ακούσει :P [λάθος παρέες άραγε?!]

Μάλλον έπαιζες άλλα παιχνίδια. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mόλις σήμερα το ξεκίνησα κ εγώ μια κ θα έχω λιγο χρονο.Μερικές ερωτήσεις:

-Το Unofficial Skyrim Patch είναι ακόμα απαραίτητο ή έχει βγει κάποιο official;

-Το ποστ του πολωνού για τα γραφικα ισχύει ακόμα ή έχει βγει κάτι καινούριο;http://www.insomnia..../page__st__2595

-Eχω κατεβασει το nexus mod mnger κ εχω περάσει κάποια mods εκει κ το hd texture dlc απο steam.Απο που πρεπει να κανω launch το παιχνίδι για να είναι active κ τα mods k to dlc;;;;

Αυθεντικο ειναι το game.

Επεξ/σία από totalius
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα παιδια,εβαλλα να παιξω και εγω το skyrim[μου το εφερε ο θειος..] και εχω καποιες αποριες...μπηκα στο nexus skyrim και κατεβασα το nexus mod manager και μετα απο αυτο και καποια mod οπως το skyui,το unoficial patch και το skse.ανοιξα το mod manager και αφου εκανα διπλο κλικ πανω τους  μου εδειξε κατι σαν install και οτι εγιναν activate.θα ηθελα να ρωτησω αν ειναι σωστα αυτα που εκανα και αν οντως εχουν περαστει τα mod και εχουν ενεργοποιηθει και δουλευουν μια χαρα η πρεπει να κανω κατι αλλο πχ να μεταφερω καποια αρχεια μεσα στους φακελους του παιχνιδιου??????οποιος μπορει και ξερει ας βοηθησει,ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως και εγω οταν τοτε το κατεβασα απο το θειο το προχωρησα τοσο πολυ που μετα οταν ηθελα να το αγορασω αυθεντικο τα saves δεν θα επαιζαν που ειχα και βαριομουν να το παιξω απο την αρχη .Το ειχα μετανοιωσει ομως που το κατεβασα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως και εγω οταν τοτε το κατεβασα απο το θειο το προχωρησα τοσο πολυ που μετα οταν ηθελα να το αγορασω αυθεντικο τα saves δεν θα επαιζαν που ειχα και βαριομουν να το παιξω απο την αρχη .Το ειχα μετανοιωσει ομως που το κατεβασα...

απο τη στιγμη που δεν εχει μουλτι,το αγοράζεις και το βάζεις ραφι.

συνεχίζεις να παίζεις με το γαλεριστικο.

Ετσι εκανα και με το oblivion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειμαι στην αρχη του παιχνιδιου 4 lvl και ειμαι στην αποστολη , final trial των whitegreds κατι τετοιο ( κατι μαγοι που μου μαθαινουν τις γλωσσες των δρακων ) αλλα οι εχθροι με σκοτωνουν πολυ ευκολα.Που μπορω να βρω καμια πανοπλια και κανα one handed weapon για να την παλεψω ??? Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειμαι στην αρχη του παιχνιδιου 4 lvl και ειμαι στην αποστολη , final trial των whitegreds κατι τετοιο ( κατι μαγοι που μου μαθαινουν τις γλωσσες των δρακων ) αλλα οι εχθροι με σκοτωνουν πολυ ευκολα.Που μπορω να βρω καμια πανοπλια και κανα one handed weapon για να την παλεψω ??? Ευχαριστω.

Πατα το ~ και γραψε tgm και πατα enter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα τι του λες του παιδιου,να βαλει god mode?Κανονικα θελει να παιξει,οχι με cheats.

Πηγαινε riverwood και whiterun φιλε μου και παρε quests που θα σε οδηγησουν σε dungeons και συνεχισε ετσι εξερευνωντας παραλληλα τον χαρτη και το gear θα ερθει απο μονο του.

Aσχετο,υπαρχει και ενα mod,το dungeon quest awareness που οταν βρισκεις ενα νεο dungeon σε προειδοποιει αν σχετιζεται με καποιο quest

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ειπαμε ρε φιλε god mode??????? Oχι και ετσι ..... απλα κανα σετακι armor να μην νιωθω τοσο damage....παντος οταν το πατησα και ειδα god mode enable , ενιωσα λιγο μαλακας , κοροιδο , σαν να με γελασανε ενα πραγμα :( :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα τι του λες του παιδιου,να βαλει god mode?Κανονικα θελει να παιξει,οχι με cheats.

Πηγαινε riverwood και whiterun φιλε μου και παρε quests που θα σε οδηγησουν σε dungeons και συνεχισε ετσι εξερευνωντας παραλληλα τον χαρτη και το gear θα ερθει απο μονο του.

Aσχετο,υπαρχει και ενα mod,το dungeon quest awareness που οταν βρισκεις ενα νεο dungeon σε προειδοποιει αν σχετιζεται με καποιο quest

 

 

Ρε ειπαμε ρε φιλε god mode??????? Oχι και ετσι ..... απλα κανα σετακι armor να μην νιωθω τοσο damage....παντος οταν το πατησα και ειδα god mode enable , ενιωσα λιγο μαλακας , κοροιδο , σαν να με γελασανε ενα πραγμα :( :(

 

 

ΛΟΛ εγω απλα εδωσα την πιο γρηγορη και απλη λυση :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...