Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

τι είναι καλύτερο τελικά? copy/paste η με τον manager από το nexusmods?

Ιδιο αποτελεσμα θα εχουν και τα δυο. Οποιο σου κανει κεφι, το χρησιμοποιεις.

Απλα με τον manager ειναι πιο αυτοματοποιημενο, συν του οτι θα ενημερωνεσαι αμεσα για τα updates του εκαστοτε mod.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έβαλα το skyrim hd 2k και με εξαιρεση τους εσωτερικούς χωρους,το παιγνίδι στις πολεις και γενικά εξω σέρνεται.

Με αυτα τα πακετα παιζει να μην εχω θεμα;

 

amd 1090t 16gb ram,2X6950,vertex 4

 

Λιγο περιεργο που εχεις προβλημα.Δεν θα επρεπε με το μηχανημα σου.Ισως σου δημιουργει θεμα το crossfire?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο δικό μου overclocked T1090 με μία απλή GTX580 δεν έχω κανένα πρόβλημα όλα στο τέρμα με μία τεράστια λίστα γραφικών mods.

(Μερικές σελίδες πίσω είναι το project)

 

Επίσης

http://www.pcgamer.com/2012/10/10/hearthfire-the-beginners-guide-to-homesteading-and-mass-murder/

 

Πολύ γέλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys, μπαινοντας στο Solitude.. γινοταν μια εκτελεση. Νταξ εγω μην ξερωντας μαλκιστηκα λιγο κ ανεβηκα στον χωρο της εκτελεσης.. εκ τοτε ολοι οι φρουροι μου επιτιθονται on sight.. ειτε φευγω τρεχωντας απο την πολη, ειτε πηγαινωντας στο κοντινοτερο χωριο, που ακομα κ εκει με κυνηγανε.. τι να κανω?? πρεπει να μπω στο Solitude για να συνεχισω κατι quest..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σφάξε ένα φρουρό που θα σου την πέσει και μετά κρύψε το όπλο σου (κάνεις resign δηλαδή) και πληρώνεις φράγκα/πας φυλακή. Λέω να σφάξεις πρώτα έναν γιατί κολλάνε που κ που και σφάζοντας ένα μετά all good.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλη ωραιο το game το ειχα δοκιμασει πρην 3-4 μηνες αλλα επειδη δεν μπορουσα τοτε να παιζω το παρατησα. Λεω να το ξαναρχισω, καλα που πετυχα αυτο το post και το θυμηθηκα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο χωρις mods (or not :P ) αλλα με Mods απλα τα σπαει

 

ειναι σαν να συγκρινεις ενα ford focus απτη μανα του και ενα με 300αλογα vinyls xenon lights custom body kit και δεν ξερω εγω τι αλλο πανω

 

και με τα 2 πας αλλα με το ενα πας like a boss :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά μου κολλάει ορισμένες φορές το skyrim στο xbox. Το έχω αυθεντικό σε download μορφή. Ειδικά στο σημείο στην αρχή όταν μπαινοβγαίνω στο παλάτι. Με μια γρήγορη ματιά στο ιντερνετ είδα ότι αντιμετωπίζουν αρκετά άτομα αυτό το πρόβλημα. Ξέρει κανείς τι να κάνω;

 

Ουπς τώρα είδα ότι είμαι στα pc games, αλλά αν έχει κανείς καμιά ιδέα ας μου την πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλώντας για mods θα ήθελα να ρωτήσω το εξής:

Έχω περάσει μέσω του workshop (steam) αρκετά mods. Από ότι κατάλαβα το nexus έχει περισσότερα. Αν εγκαταστήσω το nexus manager και περάσω κάποια εκεί, αυτά που έχω ήδη δεν θα δουλεύουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Bethesda δημοσίευσε αυτή τη φωτό και φήμες μιλάνε για νέο expansion του skyrim. Περισσότερα αύριο (θα έχει video)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=457620330948624&set=a.457620307615293.102878.315414538502538&type=1&theater

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...