Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αντε λιγα ακομα Mods γιατι πιστευω μερικα απο αυτα ειναι Must

 

 

Marts Savegame De-Bloatifier (μικροτερα saves καλυτερο παιχνιδι )

 

Αν έχεις βαλει το Unofficial skyrim Patch, (που θα πρεπε, φτιαχνει χιλιαδυο πραγματα) δεν χρειαζεται το de-bloat του mart πια. Ισα-ισα δημιουργει και bugs

Επεξ/σία από dapos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα προβλημα με το SKSE, εκανα ακριβος οτι λεει αυτο το βιντεακι. αλλα οποτε παταω το Skse_loader μου βγαζει αυτο το μηνυμα: Please update to the latest version of skyrim.... τι πρεπει να κανω? (εχω την εκδοση του θειου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα προβλημα με το SKSE, εκανα ακριβος οτι λεει αυτο το βιντεακι. αλλα οποτε παταω το Skse_loader μου βγαζει αυτο το μηνυμα: Please update to the latest version of skyrim.... τι πρεπει να κανω? (εχω την εκδοση του θειου)

 

Ναι ποια έκδοση έβαλες όμως ? Η κάθε έκδοση που βγαίνει είναι συμβατή με μια αντίστοιχη έκδοση του Skyrim. Για παράδειγμα αυτή τη στιγμή στην ιστοσελίδα του skse λέει "Current release build (1.5.11, compatible with runtime 1.7.7.0 on 4 August 2012)". Δηλαδή η παρούσα έκδοση 1.5.11 είναι συμβατή με την εγκατάσταση του Skyrim patchαρισμένη στο 1.7.7.0 (Dawnguard). Αν εσύ έχεις την αρχική έκδοση του θείου χωρίς κανένα patch, πρέπει να βάλεις παλαιότερη έκδοση του skse (ίσως 1.5.8. δεν θυμάμαι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και συνεχίζεις με τον ίδιο χαρακτήρα. Δεν είναι κάτι διαφορετικό άλλωστε.

Αν αξίζει, εξαρτάται από την δική σου άποψη του τί προσφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρειάζομαι τη συμβουλή σας.... Λοιπόν, σχετικά με τα mods που κυκλοφορούν παντού, πώς τα εγκαθιστώ; Τα βρίσκω μέσα από το steam και τα επιλέγω ή με το πρόγραμμα nexus?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...