Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκατα teaser.το ονομα "dawnguard" το γνωριζαμε εδω και καιρο.καποιο επιπλεον hint δεν εχουμε για να δουμε τι παιζει.λιγο τα ματια του dragonborn που λαμπυριζουν αλλα και απο αυτο δεν βγαζεις κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα κάτι πολύ ψιλά... ότι θα είναι πρώτα απ'όλα στο xbox 360 και μετά σε όλες τις υπόλοιπες πλατφόρμες. Από εκεί και πέρα εικασίες

VG247 notes that, in the city of Dawnstar, Skyrim features a quest called "Pieces of the Past" that concerns a museum dedicated to The Order of the Mythic Dawn. Dawnguard may refer to that. Others have speculated it could be a trademark for another mobile title.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω κατά πόσο θα δουλέψει, πιστεύω ότι θα πάει άπατο να πω την αλήθεια μου (και ας είμαι τρελός φαν της bethesda).

 

Που το στηρίζω αυτό; Μεταξύ μας, όλα τα παιχνίδια της Bethesda είναι τίγκα στα bugs αλλά δεν μας πειράζει γιατί εκτός από την εταιρία, bug fixes βγαίνουν και από το modding community όπως και πολλά πράγματα που κάνουν το παιχνίδι καλύτερο. Αυτή τη στιγμή παίζω το 2ρο playthrough του Skyrim με 10-12 mods βαλμένα που πλέον είναι σα να παίζω καινούριο παιχνίδι! (Skyrim HD 2Κ είναι απλά τέλειο)

 

Μακάρι να πιάσει, να είναι καλό γιατί αν κάτι θέλαμε όλοι όσοι είμαστε πιστοί της Bethesda είναι να παίζαμε multiplayer.

 

Μακάρι! Θα δούμε στο μέλλον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι από τη μια έλεγα ότι θα με έψηνε ένα multiplayer αλλά από την άλλη φοβάμαι μην αρχίσουν και αυτοί σαν τις άλλες 2 από τις 3Β και αρχίσουν να αμελούν το singleplayer στην προσπάθειά τους να πιάσουν την αγορά mmo. :mad:

 

Σίγουρα πάντως θα πέσει λίγο η ποιότητα. Ενώ γενικά έλεγα ότι το singleplayer έχει αρχίσει να πεθαίνει και προτιμούσα να έχει και mp στοιχείο με το skyrim κατάλαβα ότι αν ενα παιχνίδι είναι καλοφτιαγμένο δεν χρειάζεται mp. Έχω παίξει 160 ώρες και ακόμα είμαι στο 60-70% αυτών που θέλω να κάνω και δε το έχω βαρεθεί καθόλου.

 

edit: όπως τα λες zeniath, επίσης μου θύμησες ότι αφού το τελειώσεις έχεις και τα άπειρα mods.

 

 

ps. btw έχει βγει καμιά πληροφορία για εκείνο το mod με tower defence φάση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά που θα βρω την dark brotherhood ? απο οτι κατάλαβα δεν ειναι σαν το oblivion που έρχονται και σε βρίσκουν

 

Έρχονται και σε βρίσκουν μόλις κάνεις μία συγκεκριμένη αποστολή στην Windhelm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μουτζα μου εχει ερθει και σε μενα :-D αλλα στην windhelm δεν εχω κανει quests ακομα μονο τον πιτσιρικα απο το ορφανοτροφειο που αναφερεται στην dark brotherhood αλλα τιποτις ακομα.

 

Αξιζει να join stormcloak rebellion η θα δω κατι που δεν θα μου αρεσει οπως καπου ειχα δει??

 

Μεχρι τωρα παντως το εχω λιωσει πανω απο 180 ωρες και δεν εχω προχωρησει σχεδον καθολου το main quest.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...