Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιρνω που λετε το Skyrim αυθεντικο, αφου ειχε δοκιμαστει απο τον θειο, για να αποδωσω στην εταιρια τα λεφτα που ΑΞΙΖΕΙ το παιχνιδι.

 

Στο install βλεπω κατι για steam και αρχισω να φορτωνω . Στη συνεχεια μου λεει κιολας οτι θα κατεβασει 5,5γβ απο το ιντερνετ ενω το dvd ηταν στη θηκη. Μετα απο λιγο γουγλ βρηκα τη λυση, κανω και τα απαραιτητα updates και ετοιμαζομαι να παιξω....

 

Επιλογη να μην ξεκιναει καθολου το steam δε βλεπω και αρχιζουν να βγαινουν ατμοι .

Μολις κανει και load βλεοω οτι τα γραφικα ειχαν προβλημα, συγκεκριμενα φαινονταν τετραγωνακια κτλ απο τα οποια απαρτιζονται τα δαση , τα σπιτια κτλ.

 

Και ερωτω αγαπητοι , για πιο λογο να ξαναπαρω παιχνιδι αυθεντικο???

Με το Black box δεν ειχα ΚΑΝΕΝΑ απολυτως προβλημα ενω το νομιμο μου εβγαλε τη ψυχη

 

Πάρτο και άφησε το να κάθεται ενώ παίζεις το πειρατικό.

Ή παίζε το αυθεντικό με crack ώστε να ξεφορτωθείς την steam από το μηχάνημα σου.

 

Άλλη λύση δεν βλέπω,αυτή η βλακεία η steam δυστυχώς έχωσε τα πλοκάμια της παντού.

 

Τα ίδια και χειρότερα είχα πάθει με το Empire:Total War και από τότε μόνο του "θείου". :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάρτο και άφησε το να κάθεται ενώ παίζεις το πειρατικό.

 

Το καλυτερο μπορω να πω ειναι αυτο.Εγω αυτο εχω κανει.Το αυθεντικο δεν το εχω αγγιξει καθολου.Οπως το αγορασα ετσι το εχω.Μονο του θειου παιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δώστε τα φώτα σας αν ξέρετε κάτι!

 

Το main quest τό'χω τελειώσει εδώ και βδομάδες.

Συνεχίζω όμως την εξερεύνηση και μερικά ακόμα quests από dark brotherhood+thieves guild.

 

Το θέμα είναι ότι όταν πέφτω σε stormcloaks camp δεν μ'αφήνει να τους σκοτώσω όλους !@#$% πάντα ο "αρχηγός" του κάθε camp δεν σκοτώνεται. Αυτό τώρα είναι κάποιο bug ή συμβαίνει κάτι άλλο που αγνοώ;

 

Επίσης, όσοι είστε stormcloaks δεν σας αφήνει κι εσάς το παιχνίδι να σκοτώσετε τους πάντες στα imperials camps;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ ναι, είναι πιο σημαντικός.

Αλλά γιατί δεν αφήνει να τους σκοτώσω όλους;!;!

Υποτίθεται ότι οι Imperials κυριαρχούμε κι έτσι :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες με

τι παίζει; Δεν είδα να έχει υπάρξει σχετική αναφορά.

 

Προβλέπεται κάτι τέτοιο ή πρόκειται για αστειάκι λόγω της ημέρας που ανέβηκε;

 

 

Κανενα νέο από αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μπενω στο παιχνιδι παταο νειου μετα μου βγαζι κατι σαν δρακο συμβολο μετα τι παταο για να ξεκινισει βοηθιστεμε αν μποριτε!!!

 

παιδια μπενω στο παιχνιδι παταο νειου μετα μου βγαζι κατι σαν δρακο συμβολο μετα τι παταο για να ξεκινισει βοηθιστεμε αν μποριτε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πατάς new και μετά όταν σου πει Start new game? θα πατήσεις Yes.

 

Καταλαβαινεις φανταζομαι οτι και να το κανει αυτο δεν θα μπορεσει να παιξει το παιχνιδι... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...