Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο skyrimprefs ini λογικα.

 

Δεν βρίσκω τίποτα!

 

EDIT

 

Δοκίμασα αυτό αλλά ούτε το vsync έφτιαξε, ούτε και το fov.

Ακόμη και ο nexus mod manager δεν φαίνεται να αλλάζει τίποτα. :mad: Tα προσθέτω από το mods tab, αλλά δεν φαίνονται στο plugins tab!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση:

Στην αρχή του παιχνιδιού που φτιαχνουμε τον χαρακτήρα μας ΔΕΝ μπορώ να γράψω/βάλω όνομα.Οταν πάω να γράψω μου βγάζει τετραγωνάκια και δέχεται μόνο αριθμούς.

Υπάρχει λύση;;

 

 

Κι εγω το ιδιο προβλημα εχω,ξερει κανεις τι παιζει?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπερπροστατευτική αποδεικνύεται η ZeniMax σε ό,τι έχει να κάνει με το τελευταίο… τέκνο της. Η εταιρεία κίνησε όλες τις απαραίτητες διαδικασίες προκειμένου να κατοχυρώσει το «Fus Ro Dah», την κραυγή που ακούγεται στο Skyrim! Για να είναι σίγουρη μάλιστα φρόντισε να καταθέσει έξι αιτήσεις για ισάριθμες κατοχυρώσεις σε πλήθος κατηγοριών. Η επίσημη θέση της Bethesda αναφορικά με το ζήτημα είναι πως φροντίζει για την προστασία του brand της…

 

http://www.byteme.gr/news/lifestyle/katoxyrwnei_to_fus-ro-dah_h_zenimax

 

:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Έλεος όμως... Ξέρω τουλάχιστον ένα "dungeon" το οποίο θα έχει πρόβλημα αν περάσει αυτό το copyright πάντως tongue.gif.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιρνω που λετε το Skyrim αυθεντικο, αφου ειχε δοκιμαστει απο τον θειο, για να αποδωσω στην εταιρια τα λεφτα που ΑΞΙΖΕΙ το παιχνιδι.

 

Στο install βλεπω κατι για steam και αρχισω να φορτωνω . Στη συνεχεια μου λεει κιολας οτι θα κατεβασει 5,5γβ απο το ιντερνετ ενω το dvd ηταν στη θηκη. Μετα απο λιγο γουγλ βρηκα τη λυση, κανω και τα απαραιτητα updates και ετοιμαζομαι να παιξω....

 

Επιλογη να μην ξεκιναει καθολου το steam δε βλεπω και αρχιζουν να βγαινουν ατμοι .

Μολις κανει και load βλεοω οτι τα γραφικα ειχαν προβλημα, συγκεκριμενα φαινονταν τετραγωνακια κτλ απο τα οποια απαρτιζονται τα δαση , τα σπιτια κτλ.

 

Και ερωτω αγαπητοι , για πιο λογο να ξαναπαρω παιχνιδι αυθεντικο???

Με το Black box δεν ειχα ΚΑΝΕΝΑ απολυτως προβλημα ενω το νομιμο μου εβγαλε τη ψυχη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...