Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παίδες. Χτες περνώντας το game η εικόνα που είχα ήταν η παρακάτω.

 

post-218689-0-49562300-1326529539_thumb.jpg

 

Έχεις κανείς καμία ιδέα τι παίζει? Το game είναι αυθεντικό, τα settings είναι auto detected ultra high (όπως και τα textures), δεν έχω Crossfire και έχω περάσει τα 1.1,1.2,1.3 patches και αποτέλεσμα μηδέν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 φορές το πέρασα και δοκίμασα άλλους τόσους catalyst. Ενδέχεται επειδή είναι φλασαρισμένη να παίζει ασυμβατότητα με το game?

 

Μπαααα και εμενα flashαρισμενη ειναι.

Για γυρνα μια το διακοπτακι της στο default bios και τρεξε το παιχνιδι,ετσι για να σου φυγει η απορια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε να βαλεις στο default τα ρολογια αν την κλοκαρες με msi afterburner..εγω την ειχα ελαχιστα ανεβασμενη και δεν μπορουσα να περασω την ιστορια του βαγονιου..ισωε αυτο να φταιει!

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το smartdoctor χρησιμοποιώ αλλά δεν έχει σχέση... Έριξα stock cpu και vga και πάλι τίποτα. Δεν φταίει το σύστημα. Το game παίζει κανονικά δεν κολλάει, ούτε crashαρει. Τα textures είναι ανύπαρκτα απλά. Άνοιξα θέμα στο Steam support και ελπίζω να βγει άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά παίζω το παιχνίδι στο PS3 και έχω τις έξεις απορίες, παω για τερματισμό (σχεδόν) χωρίς side stories και είμαι επίπεδο 12 αλλα δεν έχω βρει κανένα καλο οπλο να αγοράσω η να πάρω.

 

Στο Oblivion θυμάμαι έβρισκες συνέχεια σε κάθε αποστολή και καλύτερο όπλο εδώ τίποτα.

 

Επίσης τα scales που βρίσκω από τους δράκους τι τα κάνω ???

 

Ευχαριστώ :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...