Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

 

χαχαχαχα φανταστικό, πολύ καλό ειναι κ το άλλο με το παντα από τα related

 

http://www.youtube.com/watch?v=LNnUuTUJbmQ&feature=related

 

σορρυ για το μεγάλο ποστ αλλά δεν άντεξα B)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ip7QZPw04Ks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που με ξενερωσε ειναι τα crasharismata χωρις error σε ακυρες στιγμες αν και απο οτι εχω διαπιστωσει το παθαινω μονο σε εσωτερικους χωρους και οτι σολαρο ανετα εναν δρακο.... αλλα οχι ενα βρυκολακα WTF mad.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που με ξενερωσε ειναι τα crasharismata χωρις error σε ακυρες στιγμες αν και απο οτι εχω διαπιστωσει το παθαινω μονο σε εσωτερικους χωρους και οτι σολαρο ανετα εναν δρακο.... αλλα οχι ενα βρυκολακα WTF mad.png

Εδώ είσαι.

Α, και βάλε τα patch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οτι σολαρο ανετα εναν δρακο.... αλλα οχι ενα βρυκολακα WTF mad.png

Dovakin φίλε, είσαι απόγονος των δράκων,όλοι η φάση του παιχνιδιού αυτή είναι ότι είσαι ο μόνος που μπορεί να πολεμήσει (και να νικήσει) δράκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dovakin φίλε, είσαι απόγονος των δράκων,όλοι η φάση του παιχνιδιού αυτή είναι ότι είσαι ο μόνος που μπορεί να πολεμήσει (και να νικήσει) δράκο.

Όχι.

 

Οι στρατιώτες στην Riverwood σκοτώνουν ice dragon μόνοι τους. H γκόμενα στο temple of Azure έφαγε blood dragon solo. Και αν τύχει και πέσει ο δράκος (ακόμα και αρχαίος) στο σχολείο τον μάγων και είναι 3-4 στην αυλή, ούτε τα κόκκαλά του δεν αφήνουν. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που με ξενερωσε ειναι τα crasharismata χωρις error σε ακυρες στιγμες αν και απο οτι εχω διαπιστωσει το παθαινω μονο σε εσωτερικους χωρους και οτι σολαρο ανετα εναν δρακο.... αλλα οχι ενα βρυκολακα WTF mad.png

 

φιλε , η λυση για τους βρυκολακες ειναι να εχεις την λυκανθρωπιαση. Εγω τους ειχα για την πλακα μου. Δεν πειραζει που δε θα παιρνεις τα bonus απο την ξεκουραση, δεμ εχει σημασια.

 

 

Το παιχνιδι φοβερο, αλλα μετα απο ενα σημειο και μετα γινεται πανευκολο και ασκοπο. Εχω φτασει 50 lvl ,εχω μια φοβερη Ebony πανοπλια, ενα γαματο daedra σπαθι και δε με αγγιζει τιποτα! Καθομαι ακινητως να τις τρωω και χανω ελαχιστο health...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε , η λυση για τους βρυκολακες ειναι να εχεις την λυκανθρωπιαση. Εγω τους ειχα για την πλακα μου. Δεν πειραζει που δε θα παιρνεις τα bonus απο την ξεκουραση, δεμ εχει σημασια.

 

 

Το παιχνιδι φοβερο, αλλα μετα απο ενα σημειο και μετα γινεται πανευκολο και ασκοπο. Εχω φτασει 50 lvl ,εχω μια φοβερη Ebony πανοπλια, ενα γαματο daedra σπαθι και δε με αγγιζει τιποτα! Καθομαι ακινητως να τις τρωω και χανω ελαχιστο health...

 

1 hand και ασπιδα παιζεις? γιατι εγω ετσι παιζω και εχω βαλει ολα τα περκ heavy και ασπιδα και 1h αλλα δεν μπορω να πω οτι ειναι τανκ με τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε , η λυση για τους βρυκολακες ειναι να εχεις την λυκανθρωπιαση. Εγω τους ειχα για την πλακα μου. Δεν πειραζει που δε θα παιρνεις τα bonus απο την ξεκουραση, δεμ εχει σημασια.

 

 

Το παιχνιδι φοβερο, αλλα μετα απο ενα σημειο και μετα γινεται πανευκολο και ασκοπο. Εχω φτασει 50 lvl ,εχω μια φοβερη Ebony πανοπλια, ενα γαματο daedra σπαθι και δε με αγγιζει τιποτα! Καθομαι ακινητως να τις τρωω και χανω ελαχιστο health...

μπορεις παντα να ανεβασεις τη δυσκολια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι φοβερο, αλλα μετα απο ενα σημειο και μετα γινεται πανευκολο και ασκοπο. Εχω φτασει 50 lvl ,εχω μια φοβερη Ebony πανοπλια, ενα γαματο daedra σπαθι και δε με αγγιζει τιποτα! Καθομαι ακινητως να τις τρωω και χανω ελαχιστο health...

 

Παίζω expert, είμαι level 52 και αυτό που περιγράφεις ισχύει μόνο με full daedric heavy armor με full enchantments πάνω. Σε τι επίπεδο παίζεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως με το τελευταίο patch στο master ακόμα και οι απλοί dragons βιάζουν, μονο άμα 3 και παραπάνω guards γίνετε λίγο εύκολο γιατί δεν νιώθουν στο master οι guards. Πάντως το πιο δυνατό που έχω βρει στο master είναι το frost troll, δεν πέφτει με τίποτα, ευτυχώς είναι συνήθως σε ψιλά σημεία οποτε fusrodah στα μούτρα και κάνει κατάβαση την πλαγια με τα μούτρα :-D

Όσο για το theme που λες φιλε κωνσταντίνε το ακούω κάθε πρωί με τον cafe μου στο γραφείο :-D :-D :-D οποτε ναι να ανησυχείς, αλλα προτιμώ το The one they fear!!! :-D :-D

 

Στην τελική άμα σας φαίνεται εύκολο το game τότε παίξτε master χωρίς να κάνετε ποτε level up το health, έτσι πεζό και believe με κάθε battle είναι epic. Αλλα χρειάζεσαι όπως και δήποτε το mod για τα shout "Let it all out" αλλιώς χλομό...

 

http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=2311

 

 

 

tesv2012010818144867.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο για το theme που λες φιλε κωνσταντίνε το ακούω κάθε πρωί με τον cafe μου στο γραφείο :-D :-D :-D οποτε ναι να ανησυχείς, αλλα προτιμώ το The one they fear!!! :-D :-D

 

 

Το ιδιο ειναι επι της ουσιας οκ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω expert, είμαι level 52 και αυτό που περιγράφεις ισχύει μόνο με full daedric heavy armor με full enchantments πάνω. Σε τι επίπεδο παίζεις?

 

στα full enchantments, τι χρειαζεται να εχεις? [εκτος απο level 100 enchanting]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...