Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους !!!

 

Είχα κάνει μια βλακεία και έχασα όλα μου τα saves και είπα να το ξαναξεκινήσω...

Το έκανα εγκατάσταση και έχω πρόβλημα με τα μενού....

Δεν γίνεται να επιλέξω κάτι όταν βάζω το βελάκι του Mouse πάνω σε κάποιο option και να πατήσω click,αλλά πρέπει να πάω με την ροδέλα ή τα βελάκια πάνω στο option που θέλω και μετά να πατήσω click....

Πριν δούλευε μια χαρά τωρα γιατί το κάνει αυτό.

 

Θέλω το mouse pointer να λειτουργεί όπως στο βίντεο

 

http://www.youtube.com/watch?v=9wLLCLTZ4Ns

 

Ξέρετε τι φταίει ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ξερετε ποσα quests εχει συνολικα?εχω κανει 120 κ ειμαι 56 level αλλα δεν βρισκω κατι αλλο.τελος?

 

120?Φυσικα και δεν ειναι τελος.Τα quests ειναι τριπλασια απο αυτο το νουμερο και στην ουσια δεν τελειωνουν ποτε.Μαλλον δεν εχεις κανει πολυ explore και δεν εχεις μιλησεις ουτε στους μισους χαρακτηρες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω ένα μικρό αλλά ενοχλητικό πρόβλημα με το minimap. Αρκετές φορές κάποιες τοποθεσίες δε θα μου τις εμφανίσει σαν cleared. Ορισμένα από αυτά είναι τα κλασσικά random dungeons και δεν έχουν σχέση με quests, τα έχω καθαρίσει τελείως, οπότε πιστέυω πως είναι glitch. Ξέρετε αν υπάρχει κάποιο mod ή τι φταίει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν είναι bug, πολλά locations δεν γίνονται cleared, άμα κοιτάξεις τον χαρτί με τα σημαιάκια που έχουν συνήθως οι Yarls θα δεις ότι πολλά είναι dungeons. Πολλά dungeons αφού τα καθαρίσεις μετά από κάποιο καιρό τα περνούν οι Imperials or Stormcloaks. Επίσης δεν γίνονται συνήθως cleared locations που παίζει να έχεις quest εκεί κάποια στιγμή μετά. Ελπίζω να στο ξεκαθάρισα :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχίζει κανονικά.

 

 

Πως συνεχιζει δηλαδη ?Οταν φτανεις και ολοκληρωσεις το main quest δεν σου πεταει τιτλους τελους και χαιρετε ?Να συνεχισεις quests ετσι ασκοπα ειναι λιγο ..ασκοπο δεν ειναι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσκοπο ξ'άσκοπο σε αφήνει να συνεχίσεις και να κάνεις ο,τι θέλεις.

Μάλιστα

 

αφού νικήσεις τoν alduin τον τελικό κακό ,αποκτάς και ένα πολύ δυνατό shout για να είσαι πλέων ο σούπερ υπέρ μάγκας αν το συνεχίσει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

120?Φυσικα και δεν ειναι τελος.Τα quests ειναι τριπλασια απο αυτο το νουμερο και στην ουσια δεν τελειωνουν ποτε.Μαλλον δεν εχεις κανει πολυ explore και δεν εχεις μιλησεις ουτε στους μισους χαρακτηρες!

 

 

locations descovered ..320.εχω μιλησει σε παρα πολλοθσ χαρακτηρες αλλα τπτ.τον εχω φαει τον χαρτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

locations descovered ..320.εχω μιλησει σε παρα πολλοθσ χαρακτηρες αλλα τπτ.τον εχω φαει τον χαρτη.

 

Κάποιοι μιλάνε για 500+ locations.

Αν τελείωσες ολόκληρο το main quest, έκανες όλα τα daedric quests,

τελείωσες το civil war questline, τελείωσες τα quest lines από

Dark Brotherhood, Thieve's Guild, Companions, Bard's College & Mage's College,

ξεκίνησες να γυρίσεις ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΙ όλο τον χάρτη (σημαντικό το με το πόδι,

έχει εκατοντάδες περιοχές και ένα σωρό random encounters που μόνο αν πηγαίνεις

με τα πόδια τα ανακαλύπτεις) και πλέον δεν βρίσκεις τίποτα να κάνεις, 100άρισες

όλα τα skills σου και καθάρισες όλα τα dungeons/caves κτλ. ανακαλύπτοντας έτσι όλες τις λέξεις

και από τα 20 shouts που είναι διαθέσιμα στον Dragonborn, τότε ίσως είναι καιρός να ξεκινήσεις άλλον

χαρακτήρα ή να βρεις νέο παιχνίδι γιατί το ξεπάτωσες αυτό προφανώς παίζοντας περισσότερες από 350 ώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...