Προς το περιεχόμενο

Αγορά εκτυπωτής


VagosM

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για σας ήθελα να αγωράσω έναν εκτυπωτή σε χαμηλή τιμή αλλά και τα μελάνια του να είναι φθηνά...ευχαριστώ

 

Φθηνός εκτυπωτής=Ακριβά μελάνια(εκτος αν πας στα λεγόμενα συμβατά η se Ciss system)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα είναι να ψάξεις για εκτυπωτές στο skroutz.gr ή όπου αλλού θέλεις, κοντά στα χρήματα που μπορείς να δώσεις και μετά να μας αναφέρεις 5-6 μοντέλα για να σου προτείνουμε ποιο να επιλέξεις.

 

Πάντως σε γενικές γραμμές, κοιτάς τι μελανοδοχεία δέχεται ο κάθε εκτυπωτής και μετά βγάζεις την τιμή μελανιού/ml ή ανάλογα με τις εκτυπώσεις που βγάζει.

 

Ορισμένοι epson για παράδειγμα έχουν φθηνά μελάνια αλλά είναι των 6ml, την στιγμή που ορισμένοι άλλοι (π.χ canon) με μελάνια των 28ml.

 

Αν εκτυπώνεις αρκετά έγχρωμα, προσανατολίζεσαι περισσότερο σε εκτυπωτή με χωριστά μελάνια ανά χρώμα (yellow-cyan-magenta).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπεις σε κάποιο ηλεκτρονικό κατάστημα πχ πλαίσιο, eshop κλπ που πουλάει εκτυπωτές. Θα σημειώσεις τα 5 πιο φτηνά μοντέλα. Μετά θα πας σε μαγαζί που γεμίζει μελάνια. Θα τους δείξεις τα μοντέλα που σημείωσες και θα ρωτήσεις αν γεμίζουν τα μελάνια και πόσο θα κοστίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνώμη μου να παει σε κανέναν φθηνό laser καθώς τα μελάνια του συμφέρουν,

είναι πιο ακριβά τα μελάνια αλλά κρατάνε πολύ μα πολύ περισσότερο

 

εγώ έχω πάρει samsung και είμαι υπερευχαριστημένος μάλιστα τα έχει χωρισμένα σε 4 τα μελάνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...