Προς το περιεχόμενο

windows phone 7 η android 2.2 ?


xrist0f0r0s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@alexzz: Προσπερναω τις χαζομαρουλες facepalm.jpg που έχεις παραπάνω. Εγω γράφω σοβαρά πράγματα , δε σε ειρωνευομαι. Αμα δε σου αρέσουν είναι μαλλον γιατί δεν ισχύουν τα περισσότερα που γράφεις. Γράφεις σαν Microsoft funboy πριν ακόμα βγει το προϊόν να το δούμε.

Παραπάνω σου λένε σχεδόν όλοι οτι διαβάζουν αρνητικά σχόλια και εσι πετάγεται και λες περίπου, Τι λέτε ρε; Εδώ έχει βουηξει ο τόπος απο θετικά σχόλια. Παντου διαβάζω θετικά ακόμα και απο apple funboys.

Το οτι κάποια site για διάφορους λόγους θα γράψουν θριαμβευτικά σχόλια δε νομίζω να χρειάζεται να το σχολιάσω καν. Σημασία έχει τι γράφουν και τι καλύτερο είδαν και αν όντως είναι έτσι.

Επίσης σου είπα οτι τα γράφεις τραβηγμενα και μου λες τι τραβηγμένο αλλο διάβασα. Αναφέρεται σε ποιότητα και οχι ποσότητα εφαρμογών.

Μα την σημερινή ποιότητα του applestore την παραδέχεται ακόμα και η google και αναφέρεται συνεχώς οτι σύντομα θα την ξεπεράσει.

Όσα iPhone και να έχεις αγοράσει φαίνεται πολύ εναντίων του ios.

Γούστο σου και καπέλο σου, αλλά κάποια πράγματα είναι αντικειμενικά και μετρήσιμα και καλώς η κακώς όλοι παραδέχονται οτι τις ποιο ποιοτικές εφαρμογές τις έχει το iPhone. Αλλά είναι τα μείον του iPhone.

Και βεβαίως έχει και πολύ σαβουρα. Αλλά εσι παρε win7 για ποιότητα...

Ποια ποιότητα ρε; Εδώ δεν έχει καν εφαρμογές σήμερα. Περίμενε κανά 2 χρονακια που σου γράφω και παραπάνω και να συγκρίνουμε τότε πόσο ποιοτικές ΘΑ είναι οι εκεί εφαρμογές.

Τέλος απο εμένα γιατί έτσι όπως άπαντας θα αρπαχτουμε και ειλικρινά δεν υπάρχει λόγος και δεν αξίζει και τον κόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλειωσε το... την καλύτερη δουλειά θα κάνεις, γιατί αλλά γράφω και αλλά λες ότι γράφω. Εδώ δεν παραδέχθηκες καν την γκάφα που έκανες και την είχα τονίσει για να προλάβω πυροτεχνήματα όπως αυτά που τελικά έγιναν...

 

Εγώ έγραψα γιατί είδα μια ισοπέδωση όχι για να πάρω το μέρος των windows phone 7... και ναι, με την πρώτη ευκαιρία θα πάρω μία συσκευή να την δοκιμάσω όπως δοκίμασα και android, και symbian και θα δοκιμάσω και palm pre, αν αυτό στο δικό σου φανταστικό κόσμο με κάνει fanboy της microsoft ( ;;; ) δεν είναι δικό μου πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...