Προς το περιεχόμενο

Λειτουργεί πολυμηχάνημα χωρίς υπολογιστή;


papresa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια γνωστή μου κέρδισε κάπου το ίδιο πολυμηχάνημα που αγόρασα πριν λίγους μήνες κι εγώ, το ΗΡ officejet 6500, αλλά η κοπέλα δεν έχει υπολογιστή και με ρώτησε αν μπορεί να χρησιμοποιεί τουλάχιστον το φαξ και να βγάζει φωτοτυπίες. Της απάντησα πως δεν γνωρίζω αλλά πως πιθανόν να μπορεί να στείλει φαξ. Ξέρει κανείς να μου πει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον πιο φυσιολογικά από εμάς που έχουμε!!! :lol::lol::lol:

 

Για να λέμε και του στραβού το δίκιο!

 

Πολύ θα ζήλευα να μπορούσα να ζούσα χωρίς,όπως τα παλιά χρόνια... Αλλά τόσο hardware κρίμας είναι να πάει πεταμένο! :X:X:X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα οι άσχετοι τα κερδίζουν τα δώρα :P

 

Πάλι καλά που δεν κέρδισε και καμιά ati 5870... θα την είχε καταραστεί όλο το ινσομνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα οι άσχετοι τα κερδίζουν τα δώρα :P

Δεν το λες καλά. Οι άσχετοι πάντα κερδίζουν ΤΑ ΚΑΛΑ δώρα. Εσένα άντε να σου κάτσει κανένα μικρόφωνο των δυο ευρώ.

 

Edit: Σε κάθε περίπτωση συγχαρητήρια στην κοπέλα και να ευχαριστηθεί το δώρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά η κοπέλα έχει Η/Υ, μάλλον λάθος και βιαστικά το έθεσα εγώ. Απλά επειδή έχει κάποιο σοβαρό πρόβλημα το μηχάνημα και θέλει αρκετά €, λόγω κρίσης τον άφησε κι όταν μπορέσει θα πάρει άλλον. Απλά τώρα μια που κέρδισε το ΗΡ ήθελε αν γινόταν να το χρησιμοποιήσει σαν όπου μπορούσε. Έγινα κατανοητός.

Υ. Γ. : Ευχαριστούμε και οι 2 για τις χρηστικές (-ή) απαντήσεις (-η).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα οι άσχετοι τα κερδίζουν τα δώρα :P

 

Πάλι καλά που δεν κέρδισε και καμιά ati 5870... θα την είχε καταραστεί όλο το ινσομνια.

 

πεθαίνωωωωωωωωωω....απο το γελιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι μπορει να λειτουργησει και χωρις pc ...

Το βαζεις στο ρευμα και το λειτουργεις με τα κουμπια μπροστα για χρηση fax και φωτοτυπικου ....

 

Το εχουν πει και πιο πανω , απλα το λεω για να εχεις περισσοτερες επιβεβαιωσεις ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και λύθηκε η αρχική απορία, πες μας και τι πρόβλημα έχει το pc, γιατί σε περίπτωση που δεν πρόκειται για laptop (σχεδόν) ότι και να έχει πιθανότατα φτιάχνεται με μικρό κόστος.

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι 100% επιβεβαιωμένο αυτό; Το είδε πχ τεχνικός, ή κάποιος που γνωρίζει και είναι απόλυτα σίγουρος; (...Aλλά και "σίγουρος" να είναι ένας τεχνικός ή γνώστης, εφ' όσον δεν αντικαταστάθηκε μέσω εγγύησης, ίσως να είναι και αρκετά παλιό, και ως τέτοιο ίσως πχ να έχει πρόβλημα η κάρτα γραφικών - έχει υπάρξει σχετικό θέμα πρόσφατα, και με ελάχιστα έως καθόλου, ίσως φτιάχνεται).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...