Προς το περιεχόμενο

αγορα tv απο Αγγλια


BASILISP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια,θελω να παρω τηλεοραση απο Αγγλια και με ενδιαφερει εαν θα υπαρχει καποιο προβλημα.Η εγγυηση δεν με απασχολει και πολυ. Θελω να ξερω εαν θα εχω τηλεοραση με αναλογικο σημα. Τι αλλο πρεπει να προσεξω (γιατι ειμαι και πολυ ασχετος) ; Ευχαριστω !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη πηρα τηλεοραση απο αγγλια γνωριζω οτι θα σου κοστισει υπερβολικο ποσο τα μεταφορικα μεσω courier καθοτι μου στοιχησε 60gbp για μια τηλεοραση 24ιντζων πρεπει να προσεξεις να ειναι συμβατης τασης και να εχει το προτυπο ψηφιακης της ελλαδας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη πηρα τηλεοραση απο αγγλια γνωριζω οτι θα σου κοστισει υπερβολικο ποσο τα μεταφορικα μεσω courier καθοτι μου στοιχησε 60gbp για μια τηλεοραση 24ιντζων πρεπει να προσεξεις να ειναι συμβατης τασης και να εχει το προτυπο ψηφιακης της ελλαδας

Γραφει

DTV Reception (DVB-T/T2/C/S2): DVB - T / C

DTV Tuner Built-in: Yes

MHP/ MHEG (version): No

Power Supply: AC100 - 240V 50 / 60Hz (αληθεια θα εχει διαφορετικη πριζα αποκλειστικα; ) Αν ναι αυτο λυνεται απλα με ενα universal πολυπριζο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραφει

DTV Reception (DVB-T/T2/C/S2): DVB - T / C

DTV Tuner Built-in: Yes

MHP/ MHEG (version): No

Power Supply: AC100 - 240V 50 / 60Hz (αληθεια θα εχει διαφορετικη πριζα αποκλειστικα; ) Αν ναι αυτο λυνεται απλα με ενα universal πολυπριζο

 

Θα έχει λογικά αντάπτωρα που μπαίνει πάνω στην υπάρχουσα μπρίζα από την στιγμη που λέει 110-240V

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...