Προς το περιεχόμενο

LG 42LE5300....φαίνεται ευκαιρία, είναι???


sculper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=10050741

 

 

ποιά η γνώμη σας???

 

 

ευχαριστώ πολύ!

 

 

πιστεύω για LED, με ethernet, usb, ilink κτλ ειναι καλά...και βασικά 0 pixel εγγύηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κωτσοβολος και ευκαιρία λιγο δύσκολο

 

μάλλον ξεστοκάρισμα.

 

Σε αυτα τα λεφτα , σε αυτες τις ιντσες ειναι χιλιοειπωμένο

 

- ΠΛΑΣΜΑ -

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευκαιρία δεν την λές, απλά μία καλή τιμή είναι για μία νορμάλ τηλεόραση της εποχής.

Οι plasma είναι ειδική επιλογή για ανθρώπους που θα έχουν την υπομονή να την στρώσουν σωστά το πρώτο εξάμηνο ή και χρόνο, ώστε να πάρουν το βέλτιστο από αυτήν αργότερα. Και σε αυτά τα λεφτά θα χρειαστεί να υπολογίσει κανείς και άλλα 120-200 ευρώ για έναν media player που θα παίζει τα πάντα, ενώ νομίζω ότι οι αυτές οι LG παίζουν τα πάντα κατευθείαν από το USB.

Για εμένα οι τηλεοράσεις δείχνουν τί αξίζουν όταν κάθεσαι να δεις τηλεοπτικό σήμα. Εκεί φαίνονται οι αδυναμίες τους, στις ταινίες όλες καλές είναι.

Αν νομίζεις ότι μπορείς να δεχτείς τις-αρχικές- ιδιοτροπίες των plasma, ψάξε να βρεις στον Κωτσόβολο και την plasma panasonic TX-P42S20E, αν έχει μείνει καμία. Ίδια χρήματα, πολύ καλύτερη ποιότητα εικόνας μετά το στρώσιμό της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που ειδατε οτι ειναι plasma ?

εγω βλεπω στα χαρακτηριστικα : Τύπος Panel : LED

επισης ειναι full HD 100hz ,παχος 3εκ ...πολυ καλη τηλεοραση φιλε

προτεινω να την αγορασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάχνω κάτι σε samsung και lg!

έχετε να προτείνετε κάτι σε αυτά τα λεφτά και χαρακτηριστικά???

 

το 0 pixel όσο να είναι είναι βασικό για μία εγγύηση!

 

πλάσμα δεν θα ήθελα!άλλωστε και 42 είναι οριακή για τον χώρο που έχω!

 

 

σας ευχαριστώ πολύ!

 

 

υ.γ. ένας φίλος μου πρότεινε την http://www.perfectshop.gr/pub/el/catalog/ProductDetail.aspx?35373

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάχνω κάτι σε samsung και lg!

έχετε να προτείνετε κάτι σε αυτά τα λεφτά και χαρακτηριστικά???

 

το 0 pixel όσο να είναι είναι βασικό για μία εγγύηση!

 

πλάσμα δεν θα ήθελα!άλλωστε και 42 είναι οριακή για τον χώρο που έχω!

 

 

σας ευχαριστώ πολύ!

 

 

υ.γ. ένας φίλος μου πρότεινε την http://www.perfectshop.gr/pub/el/catalog/ProductDetail.aspx?35373

 

Η C650 είναι η νορμάλ, mainstream, καλή τηλεόραση της samsung αυτήν την εποχή.

Παρόλα αυτά ΜΗΝ, επαναλαμβάνω, ΜΗΝ αγοράσεις, αν δεν δεις από κοντά. Όχι ότι θα βγάλεις κανένα σοβαρό συμπέρασμα όσον αφορά τα χρώματα, αλλά περισσότερο για να δεις πράγματα που δεν μπορούν να κρυφτούν, πχ ποιότητα εικόνας, ποιότητα και ευκρίνεια κειμένου.

Το λέω γιατί δυσκολεύτηκα πάρα πολύ να βρω κάποια που να αντικαταστήσει την CRT που είχα μέχρι τώρα και να μη μου κακοφανεί πολύ. Σε αυτά τα λεφτά που κινήθηκα και εγώ δεν παίρνεις καλή τηλεόραση στις 40-42", τέλος.

 

@pc_admin, δεν είπα ότι είναι plasma (και μάλλον το ίδιο και ο Tony_Montana), πρότεινα plasma.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...