Προς το περιεχόμενο

Πολυμηχάνημα μέχρι 120 ευρώ


gorillas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά.

 

Ψάχνω πολυμηχάνημα το πολύ 120 ευρώ.

Θα εκτυπώνει και θα σκανάρει καθημερινά υλικό για μαθητές Γυμνασίου και Λυκείου.

Αυτό που με ενδιαφέρει πιο πολύ είναι το κόστος εκτύπωσης.

Έχω δει τον Canon Pixma MP560.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτερα να παρεις laser πολυμηχανημα γιατι με τους inkjet καθε δυμινο θα θελεις μελανια...αν μιλαμε για πολυ υλικο

 

Αυτο ειναι παρα πολυ καλο.

 

για τα 30€ παραπανω θα τα βγαλεις μεσα στη χρονια.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την απάντηση.

 

Θεωρώ καμιά 500αριά σελίδες το μήνα, τελείως υποθετικά μιλώντας.

 

Οι laser δεν είναι ακριβοί;;;Τον θέλω έγχρωμο σίγουρα γιατί θα εκτυπώνει και άλλα πράγματα πέρα από το σχολείο.

 

Έχεις να προτείνεις κάτι;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 120 ευρώ budget έγχρωμος laser δεν... Άρα κοίτα να πάρεις κ κάτι ίσως ποιο φτηνό και πόσο κοστίζουν τα μελάνια του γιατί το μήνα θα θες σετάκι λογικά...

Ή αλλιώς

http://www.plaisio.gr/Peripherals/Printers/MFP/Laser-MFP/Samsung-CLX-3175-Laser-Multif.htm

αν το προλάβεις στο stock house και τον πάρεις. Βέβαια μπορεί να βγάζει 2.000 έγραφα αλλά μετά το toner κοστίζει 40 ευρώ ανά χρώμα περίπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

CANON PIXMA MP 830 Πολυμηχανημα Mετα απο αυτον το χαος.Μακαρι να τον βρεις εστω και μεταχειρισμενο.Τον εχω 4 χρονια με μελανια refill και ειναι αψογος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

 

Το ξανασκέφτηκα το θέμα.Τελικά και ένας ασπρόμαυρος laser θα είναι μια χαρά.(Βασικά δεν μπορώ να υπολογίσω πόσες εκτυπώσεις θα κάνω το μήνα-Μπορεί να είναι 20 αλλά μπορεί να είναι και 200)Τώρα αν θέλω να εκτυπώσω κανένα εξώφυλλο cd ή κάτι άλλο έγχρωμο πάω και σε κάποιον φίλο.

 

Σκέφτομαι να πάω σε αυτόν αλλά σε έξι δόσεις με την πιστωτική του e-shop που είναι άτοκες καθώς σε μετρητά δεν μπορώ να δώσω πάνω από 120 ευρώ.

 

Ποια είναι η γνώμη σας;;;Συγνώμη για την αναποφασιστικότητα.:-)

 

Μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει με τα toner;;;Μπορώ να τα ξαναγεμίσω ή πρέπει κάθε φορά να παίρνω καινούρια;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες και εδω..

 

αλλα βασικα αυτος που λες ειναι ο καλυτερος με αυτοματο τροφοδοτη κλπ..

αφου θελεις laser..ειναι καλος..

 

 

αλλα αυτος http://www.multirama.gr/products/product?pid=0406311&catid=040200 ο inkjet

βγαζει 2200 μαυρες σελιδες με 25 ευρω..

ενω ο laser samsung 2.500 σελιδες me 70 eu toner

και βγαζει και εγχρωμο..

 

οι φτηνοι laser βλεπω εχουν μικρα καιακριβα τονερ σε αντιθεση με τους μεγαλους των 5000σελ....

μηπως ειναι καλυτερα-οικοονμικοτερα ενας ακριβος inkjet απο εναν φτηνο laser

 

πραγματικα συμφερει οικονομικα ο laser?

 

και κατι olorlaser εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...