Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Μήπως έχει κανείς εμπειρία από τα fora της Paradox Interactive;

 

Προσπαθώ να κάνω register έναν τίτλο για να αποκτήσω πρόσβαση σε ένα νήμα (εκεί να δείτε μέτρα anti-spam...) και βγάζει μήνυμα σφάλματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μήπως έχει κανείς εμπειρία από τα fora της Paradox Interactive;

 

Προσπαθώ να κάνω register έναν τίτλο για να αποκτήσω πρόσβαση σε ένα νήμα (εκεί να δείτε μέτρα anti-spam...) και βγάζει μήνυμα σφάλματος.

Για αυτή τη σελίδα δε λες; www.forum.paradoxplaza.com

 

Αν ναι, δοκίμασε με τα στοιχεία που θα βρεις εδώ.

Αυτά δηλαδή:

Username:ugemton

Password:bugmenot

 

Φυσικά για να δεις μόνο το φόρουμ, όχι να ποστάρεις.

 

^Άκυρο. Νόμιζα ήθελες απλά να κάνεις Register account.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Account έχω, λέει ότι δεν έχω δικαίωμα πρόσβασης (πριν την πάροδο μερικών ημερών, τουλάχιστον) γιατί δεν έχω συνδέσει το παιχνίδι για το οποίο θέλω να ρωτήσω με το account μου.

 

Τον κωδικό που πήρα, όταν αγόρασα το παιχνίδι, τον εισάγω αλλά δεν τον δέχεται (κι από το support στέλνουν automated response που δε βοηθάει).

 

Τέλος πάντων, πότε θα βγει ένα patch ήθελα να ρωτήσω, το ίδιο με πολλούς άλλους που απάντηση δεν παίρνουν, οπότε δε χάνω κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητω συγνωμη αν δεν ειναι εδω το καταλληλο νημα.

 

Με ενδιαφερει λογισμικο για joker η lotto για Windows η Linux.Αν καποιος εχει δοκιμασει η γνωριζει κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορίες :P

 

1. πως λέγονται αυτά τα "προγράμματα" είτε εκμάθησης ξένης γλώσσας είτε εκμαθητικού σεμιναρίου σε ηχητική μορφή, που τα βάζεις στο mp3 και στο δρόμο μπορείς να ακούς και να μαθαίνεις...;

 

2. γίνεται να ελέγξω αν από κάποιον συγκεκριμένο αριθμό έχει γίνει φραγή μηνυμάτων/κλίσεων στο κινητό μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κανένας να μπορεί να μας λύσει κανα 2 απορίες σε συναρτησεις προσφορας ζητησης και πλεονασμα παραγωγου καταναλωτη και σε επενδυτικα σχεδια, η να μας προτεινει κανα βιβλιο με λυμμενες ασκησεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κανένας να μπορεί να μας λύσει κανα 2 απορίες σε συναρτησεις προσφορας ζητησης και πλεονασμα παραγωγου καταναλωτη και σε επενδυτικα σχεδια, η να μας προτεινει κανα βιβλιο με λυμμενες ασκησεις?

τι αποριες και τι σε επενδυτικα σχεδια? αξιολογηση? χρηματοδοτηση? ....?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αύριο λειτουργούν κανονικά τα metro και τα λεωφορεία και απλά κάνει απεργία ο ηλεκτρικός ???

Λειτουργούν κανονικά τα υπόλοιπα ΜΜΜ, κάνει στάση εργασίας ο Ηλεκτρικός (ΗΣΑΠ) από τις 12.00 έως τις 16.00.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Υπάρχει κάποιο online database αποθανόντων; Ξερω πως οταν πεθαίνει κάποιος δημοσιεύεται η αναγγελία θανάτου του.στις εφημερίδες, αλλά αναρωτιέμαι αν υπάρχει και κάπου online ολο αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

παίζει σημαντικό ρόλο στην εύρεση εργασίας ένα 2ο μεταπτυχιακό???

Ανάλογα την εργασία και το μεταπτυχιακό. Εάν έχεις τελειώσει Οικονομικά, έχεις ένα ΜΒΑ και κάνεις κι ένα master στην φιλοσοφία γιατί έτσι γουστάρεις, η επιχείρηση που θα ενδιαφερθεί να σε προσλάβει, μάλλον δεν θα ενδιαφερθεί για το δεύτερο master σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...