Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκυλια ειναι, φθηνα μελάνια εχουν, αξιοπιστη εταιρια, αν δεν θελεις κατι το ιδιαιτερο παρε το φθηνοτερο, δεν βρισκω λογο να δινεις λεφτα για λειτουργιες που δεν χριεαζεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω παραγγείλει από e-shop μια ψύκτρα, η τιμή της πλέον άλλαξε και είναι σε προσφορά. Εγώ σε τι τιμή θα παραλάβω; στην τιμή που είχε όταν έκανα την παραγγελία ή με την νέα τιμή της προσφοράς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παραγγείλει από e-shop μια ψύκτρα, η τιμή της πλέον άλλαξε και είναι σε προσφορά. Εγώ σε τι τιμή θα παραλάβω; στην τιμή που είχε όταν έκανα την παραγγελία ή με την νέα τιμή της προσφοράς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παραγγείλει από e-shop μια ψύκτρα, η τιμή της πλέον άλλαξε και είναι σε προσφορά. Εγώ σε τι τιμή θα παραλάβω; στην τιμή που είχε όταν έκανα την παραγγελία ή με την νέα τιμή της προσφοράς;

Άμα προλαβαίνεις, ακύρωσε παραγγελία και... παρήγγειλε ξανά. Ή πες τους "ή μου βάζετε τη προσφορά ή ακυρώνω τη παραγγελία". Ίσως πιάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα προλαβαίνεις, ακύρωσε παραγγελία και... παρήγγειλε ξανά. Ή πες τους "ή μου βάζετε τη προσφορά ή ακυρώνω τη παραγγελία". Ίσως πιάσει.

Την παραγγελία την έχω κάνει από 28 Ιουνίου και αυτοί δεν έχουν καν παραλάβει ακόμα κι' ας έλεγε 2-3 εργάσιμες. Θα τους πάρω τηλέφωνο αύριο και θα τους το πω, έτσι κι' αλλιώς έχω κάθε δικαιολογία να ακυρώσω την παραγγελία με τέτοια καθυστέρηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να σωσεις χαρτες απο το Google Maps/Earth?

Εννοω πχ να σωσεις ολη την αθηνα για offline χρηση και να μπορεις να ζουμαρεις σε δρομους,στενα κτλ βλέποντας ονοματα οδων/αριθμους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να σωσεις χαρτες απο το Google Maps/Earth?

Εννοω πχ να σωσεις ολη την αθηνα για offline χρηση και να μπορεις να ζουμαρεις σε δρομους' date='στενα κτλ βλέποντας ονοματα οδων/αριθμους.[/quote']

 

Προφανώς μιλάς για κινητό ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για κινητο και για πσ

 

Για offline mode του Google maps στα κινητά θα μπει σε λίγο καιρό για Ελλάδα. Προς το παρόν υποστηρίζονται χώρες του εξωτερικού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εδώ στη Θεσσαλονίκη, υπάρχει καμιά βιβλιοθήκη με κλιματισμό, όπου να μπορώ να πηγαίνω να κάθομαι να διαβάζω; Δεν αντέχω άλλο με τόση ζέστη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...