Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φαινονται καλά αλλά δυστυχως ειναι 12ΜΒ, θα το ψαξω κ αυριο που θα εχω χρόνο. Και ολα αυτα γιατι εχω βρει ενα βιβλίο με ερωτήσεις multiplechoise και εχουν γραψει ακριβως απο κατω την απαντηση. Λες και ηταν προβλημα να την γραψουν σε αλλη σελιδα... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα εχω δουλεψει και τα 2. Κανε το pdf 2 split και θα σαι οκ η καντο compress.

 

Νταξει την εκανα την μαλακια. Εριξα νερο πανω στο ipod. τωρα τι κανω? Δοκιμασα με το πιστολακι να το στεγνωσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά το σκεπτικό (αν δεις και σε αρκετά αντίστοιχα threads για laptops, κινητά κλπ) είναι σβήνουμε τη συσκευή άμεσα (για την αποφυγή βραχυκυκλώματος), αφαιρούμε τη μπαταρία (αν γίνεται) κι απομακρύνουμε την υγρασία. Για την αφαίρεση της υγρασίας προτείνεται το κλείσιμο της συσκευής σε τάπερ με κανα κιλό ρύζι για καμιά μέρα τουλάχιστον, εφόσον δε μπορείς/δε θες να την ανοίξεις για καθάρισμα.

Περίμενε και καμιά άλλη πρόταση (ή άνοιξε κανα thread αν θες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τα ξερω ολα αυτα. θα δω τι θα κανω. Ισως το ανοιξω αυριο να δω τι παιζει. Ειμαι σιγουρος οτι την μπαταρια την πηραμε στο χερι. Ελπιζω οχι και την οθονη :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να πάρω ένα εκτυπωτή, αλλά δεν έχω εμπειρία επί του θέματος. Μπορεί κανείς να μου προτείνει κάποιο μοντέλο; Μάλλον θα πάω απ'το πλαίσιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...