Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορειτε να καταλαβετε ποιος ειναι αυτος που μιλα εδώ http://www.youtube.com/watch?v=P03QOsU4OPA?

Τα μόνα στοιχεία που υπάρχουν είναι ότι δεν είναι πολιτικός και είναι κάποιος καλλιτέχνης. Μπορείται να το κοινοποιήσετε για να βρούμε ποιος είναι γρήγορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλο ένα για το eshop. υπολογιστή που συναρμολογείς, έχεις δυνατότητα να τον ανοιξεις χωρίς να χάσεις την εγγυηση? ή βάζουνε κεινη τη μαλακια-αυτοκολλητο στο πανελ του κουτιου, που αμα το ανοιξεις σκίζεται και χανεις την εγγυηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορειτε να καταλαβετε ποιος ειναι αυτος που μιλα εδώ

Τα μόνα στοιχεία που υπάρχουν είναι ότι δεν είναι πολιτικός και είναι κάποιος καλλιτέχνης. Μπορείται να το κοινοποιήσετε για να βρούμε ποιος είναι γρήγορα?

Καλά τι χαρίζουν άμα το βρεις; :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τρόπος σε ενα word να επιλέγω όλο το κείμενο αλλά να κανω μορφοποίηση μονο εκεί που θέλω; Π.χ. Να κανω όλα τα γράμματα δωδεκάρια αλλά να μην πιάσει τα headings κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορειτε να καταλαβετε ποιος ειναι αυτος που μιλα εδώ http://www.youtube.com/watch?v=P03QOsU4OPA?

Τα μόνα στοιχεία που υπάρχουν είναι ότι δεν είναι πολιτικός και είναι κάποιος καλλιτέχνης. Μπορείται να το κοινοποιήσετε για να βρούμε ποιος είναι γρήγορα?

 

μαλλον ο του Πασοκ, Σηφουνακης.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τρόπος σε ενα word να επιλέγω όλο το κείμενο αλλά να κανω μορφοποίηση μονο εκεί που θέλω; Π.χ. Να κανω όλα τα γράμματα δωδεκάρια αλλά να μην πιάσει τα headings κλπ

 

Eπίσης υπάρχει τρόπος να ξεκλειδώσω τις επιλογες copy/paste σε pdf εγγραφο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην παράθεση σου, η απάντηση είναι όχι.

 

Στο ερώτημα σου, ψάχνεις για κάποιο brute force password cracker for PDF και εύχεσαι να έχει βάλει κωδικό κάτι απλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ανοιγω το εγγραφο, το copy ειναι απενεργοποιημενο, παλι brute force password cracker θελει;

 

μλκια αυτη με το office, παιζω 3 ωρες με μορφοποιησεις.. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε! Πήγαινε edit-> protection-> security properties σε acrobat και θα δεις ότι δεν επιτρέπεται.

 

Είναι λογικό να μην μπορείς να κανείς μορφοποιηση

 

Ναι ρε! Πήγαινε edit-> protection-> security properties σε acrobat και θα δεις ότι δεν επιτρέπεται.

 

Είναι λογικό να μην μπορείς να κανείς μορφοποιηση με if not.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αν θυμαμαι καλά ένα protected το ειχα ανοίξει από ubuntu και νομίζω κάνοντας εκ νέου αποθήκευση το καινούργιο ήταν ξεκλειδωμενο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...