Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θυμάται κανένας πότε θα διακοπεί εντελώς το αναλογικό σήμα τηλεόρασης;

 

δεν ξέρω πόσο αξιόπιστο είναι, αλλά εδώ διαβάζω ότι στην Θεσσαλονίκη η διακοπή του αναλογικού θα γίνει τον σεπτέμβρη.

 

Επίσης για την Αθήνα ήταν προγραμματισμένο στις 6 Ιουλίου, αλλά μετατέθηκε στις 20 Ιουλίου. Τέλος τα κρατικά κανάλια θα εκπέμπουν αναλογικά μέχρι το τέλος των Ολυμπιακών Αγώνων.

 

Κατι για 2015 ελεγαν αν θυμαμαι καλα.

 

2012. Μαζί με το τέλος του κόσμου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A, θα γινει σταδιακα η διακοπη του αναλογικου; Γιατι ακομα δεν εχει παει η ψηφιακη τηλεόραση σε πολλες πολεις της Ελλάδας. Αρα το 2015 ισχυει για Δυτ. Μακεδονια.

 

2012. Μαζί με το τέλος του κόσμου

 

Δεν θα ειναι το τελος, θα ειναι μια καινουρια αρχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω η ερωτηση μου ειναι μικρη.

 

για τους γιατρους του φορουμ

 

η εποχιακη αλλεργια μπορει να προκαλεσει πυρετο; μιλαω για λιγο πυρετο οχι 40°C.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις που μπορω να δωρισω στο Ηρακλειο ρουχα και αντικειμενα και να τα μοιρασουν σε ατομα που εχουν αναγκη...?

 

Aλλιως πηγαινε σε καμια αρχιεπισκοπη ολο και καποιος θα ασχολειται με δωρεες.

 

Παρε μαζι σου ομως σκορδα και πενταλφες με σε επηρεασει το κακο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι σκληροί δίσκοι που συνδέονται με εθερνετ στο ρουτερ (π.χ τούτος), μετά πως ακριβώς δουλεύουν? Π.χ μια ταινία που είναι 4GB και είναι στον σκληρό, για να την δω π.χ στο λάπτοπ πρέπει πρώτα να την ''κατεβάσω'' απο τον σκληρό στο λαπτοπ ή είναι σαν να είναι ο σκληρός του λάπτοπ?

 

Ή π.χ προγραμματα. Ειναι κάποια προγράμματα που σοε αφήνουν να περνάς κάποιες βιβλιοθήκες εφαρμογών τους σε έναν άλλον σκληρό και να τα χρηισμοποιείς απο εκεί. Αν τα έχω στον ασύρματο σκληρό, θα πρέπει να τα κατεβάζω πρώτα, ή κατευθείαν θα τα χρησιμοποιεί σαν είναι περασμένα στον σκληρό του λαπτοπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις που μπορω να δωρισω στο Ηρακλειο ρουχα και αντικειμενα και να τα μοιρασουν σε ατομα που εχουν αναγκη...?

Δες εδώ. Τα'χει σε κατηγορίες ανά περιοχή (κέντρο, Καμίνια, Μασταμπάς κλπ.) κι έχει και τηλέφωνα. Πάρε και ρώτα πού είναι. απ'τα πιο γνωστά είναι νομίζω το συσσίτιο στην Αγία Τριάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...