Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί; Πρώτον είναι μια θεμιτή μικρή ερώτηση. Δεύτερον δεν πιστεύω να υπάρχει κανείς που να μην του αρέσει η Kristen Stewart (εκτός αν είναι κακόγουστος), δε ρώτησα κάτι κακό. Απλά μου φάνηκε ότι της έμοιαζε. Μπορεί να κάνω λάθος.

 

πρωτον: δεν βλεπεται

δευτερον: δεν βλεπεται

 

are you fucking kidding me.jpg...

 

Nαι.

 

 

600full-kristen-stewart.jpg

 

 

υποδειγμα γυναικας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

true

καλησπερα παιδια

για να παρω το Vodafone Full Σήμα πρεπει να εχω και γραμη adsl της voda ή οποια νανε?

Ό,τι να ναι, δεν έχει σημασία. Απλά έχε υπόψη ότι για να κάνεις δουλειά, καλό θα είναι τουλάχιστον την ώρα που χρησιμοποιείται να μη λιώνεις τη γραμμή με τίποτα torrents.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ό,τι να ναι, δεν έχει σημασία. Απλά έχε υπόψη ότι για να κάνεις δουλειά, καλό θα είναι τουλάχιστον την ώρα που χρησιμοποιείται να μη λιώνεις τη γραμμή με τίποτα torrents.

α ωραια ομως ειναι ακριβο ρε γμτ, φχαριστω anton

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανείς πόσο πάει το μαλλί να συναρμολογήσουνε πισι στις γνωστές αλυσίδες eshop, πλαίσιο, μουλτιραμα μπουρδου μπουρδου? μονο με αυτά που έχω πάρει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

α ωραια ομως ειναι ακριβο ρε γμτ, φχαριστω anton

 

Oχι δεν ειναι. Δεν ξερω και τι συμβολαιο εχεις βεβαια, αλλα θα τους καλεσεις σε υφος εκνευρισμενου mode on και θα τους πεις πως δεν εχεις σημα σπιτι σου και πως δεν εχει νοημα να εισαι σε μια εταιρεια κινητης και να μην μπορεις να την χρησιμοποιεις κλπ.

Σιγουρα θα το πληρωσεις μεταξυ 10-15 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...