Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

α ωραια. με 110 πηγαινα αλλα επειδη πριν κανα χιλιομετρο εχουνε κλεισει τη μια λωριδα δε ξερω τι οριο εχει...

 

Λογικά μιλάς για Αίγιο Πάτρα. Εκεί πάνω το όριο είναι 90.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κανα καλο μερος, για να στησω σκηνουλα σε παραλια το βραδακυ που να μην παιζει και κινδυνος, ξερουμε?

 

Λιμνιώνας στην Εύβοια.Αν βρεις χώρο και στη σπηλιά που είναι τέρμα αριστερά στην παραλία,θα είσαι άρχοντας και κατα τη διάρκεια της ημέρας(την παραλία την βαράει αλύπητα ο ήλιος και δεν υπάρχουν κοντά δέντρα για να προστατευτείς).ΠΣΚ βέβαια γίνεται χαμός από κόσμο(και από σκηνές).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιμνιώνας στην Εύβοια.Αν βρεις χώρο και στη σπηλιά που είναι τέρμα αριστερά στην παραλία,θα είσαι άρχοντας και κατα τη διάρκεια της ημέρας(την παραλία την βαράει αλύπητα ο ήλιος και δεν υπάρχουν κοντά δέντρα για να προστατευτείς).ΠΣΚ βέβαια γίνεται χαμός από κόσμο(και από σκηνές).

 

Θενξ για την προταση, θα το χω στα υποψη για κατι οργανωμενο. Γνωριζουμε ομως και τιποτα κοντινο εντος Αθηνων, πχ κατα μηκος της Παραλιακης μεχρι Σουνιο που να μην ειναι επιφοβο? ΠΧ σκεφτομουνα καβουρι, αλλα ειναι λιγο απομακρυσμενα, και τη νυχτα παιζει να στην πεσει και κανας "Ελληνας"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιμνιώνας στην Εύβοια.Αν βρεις χώρο και στη σπηλιά που είναι τέρμα αριστερά στην παραλία,θα είσαι άρχοντας και κατα τη διάρκεια της ημέρας(την παραλία την βαράει αλύπητα ο ήλιος και δεν υπάρχουν κοντά δέντρα για να προστατευτείς).ΠΣΚ βέβαια γίνεται χαμός από κόσμο(και από σκηνές).

Όπα, όπα. Έχει οργανωμένο κάμπινκ εκεί; Λέμε με τη παρέα μου να πάμε κατά Αύγουστο μεριά, αλλά έχει και οργανωμένο χώρο; Άντε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οργανωμένο δε νομίζω να χει. Για την ακρίβεια (αν θυμάμαι καλά) παίζει να χει ταμπέλες που λένε ότι απαγορεύεται το ελεύθερο camping. Πάντως αυτό δεν πτοεί τους κατασκηνωτές. Πάρτε κανα 5λιτρο αντικουνουπικό ε. Περισσότερα απ τον yiannis72.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οργανωμένο camping όχι,δεν έχει.Υπάρχουν παρ'όλα αυτά κάποιες στοιχειώδεις εγκατάστασεις (δημόσιες τουαλέτες και ντουζιέρες)που κάνουν πιο εύκολη τη ζωή όσων θέλουν να κατασκηνώσουν παραπάνω από ένα 2ήμερο.

 

Την πινακίδα απαγόρευσης της κατασκήνωσης για να είμαι ειλικρινής,δεν τη θυμάμαι(μπορεί να την είχε κρύψει καμμία σκηνή :P),αλλά το 5λιτρο αντικουνουπικό είναι must,όπως επίσης απαραίτητες είναι και οι ωτασπίδες εάν πάτε Σ/Κ(τα σκυλάδικα και τα χιτάκια από τα τζιπ που μπαίνουν στην παραλία δημιουργούν ιδανικές συνθήκες για να τεστάρετε τις αντοχές σας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ δεν Είμαι σίγουρος αν έχουν μπιφτεκια ψαριων αλλα το fruti di mare έχει σίγουρα χταποδοκεφτεδες ενω μπορείς να δοκιμασεις κ στον αχινο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...