Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικα κατι ενυδατικοι αφροι που κυκλοφορουν κανουν δουλεια αλλα δε τους λες και φθηνους.

Υγρα και χλιαρο ντουζακι εκτος αν εχεις παθει τιποτα 3ου βαθμου εγκαυματα ξερωγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αντηλιακο βγαινει οταν μπαινεις μες στην θαλασσα? Υποτιθεται πως προσπαθουν να το συνθεσουν με τετοιο τροπο ωστε να μενει. Εγω ομως που οταν παω στην θαλασσα μπαινω σχεδον κατευθειαν, οποτα αναγκαστικα βαζω και μπαινω μεσα, ολο βγαινω κατακοκκινος. Τι θα γινει με αυτο το θεμα?

 

Παρεπιπτωντο το after sun κανει δουλεια? Απο χθες εχω κοκκινισει ολοκληρος και ακομα ψηνομαι. Να αγορασω ενα τωρα και να βαλω?

 

 

Καταρχήν αφού έχεις ήδη κοκκινίσει κάποιες μέρες μην βγεις στον ήλιο. Εγώ θα σου πρότεινα να πάρεις τη σειρά του Κορρέ με το γιαούρτι. Κάνει πολύ καλή δουλειά, γτ και ο αδελφός μου κάθε χρόνο κατακαιγόταν, είναι αρκετά ασπρουλιάρης :P

 

Για την ήδη κοκκινίλα, υπάρχει κ ένας αφρός απ την ίδια σειρά που το βάζεις στο ψυγείο κ σε δροσίζει απίστευτα και φεύγει γρήγορα και το κοκκίνισμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έβαλα να κάψω ένα dvd με δεδομένα, περίπου 3,2 γιγα. Έκανε κάπου 8 λεπτά (8Χ ταχύτητα). Είναι δυνατόν; Ή κάτι έκανα λάθος;

Δεν μπορώ να ελέγξω αν γράφτηκε σωστά, δεν είναι για πισι τα δεδομένα, είναι χάρτες για navigation system αυτοκινήτου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έβαλα να κάψω ένα dvd με δεδομένα, περίπου 3,2 γιγα. Έκανε κάπου 8 λεπτά (8Χ ταχύτητα). Είναι δυνατόν; Ή κάτι έκανα λάθος;

Δεν μπορώ να ελέγξω αν γράφτηκε σωστά, δεν είναι για πισι τα δεδομένα, είναι χάρτες για navigation system αυτοκινήτου...

 

Δηλαδή θες να μου πεις ότι αν βάλεις το dvd στο pc, δεν θα "βλέπει" τίποτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι, το βλέπει το dvd, βλέπει και τα δεδομένα. Απλά δεν μπορώ να τσεκάρω αν είναι οκ, αν πχ ήταν μια ταινία θα έβαζα να δω αν παίζει.

 

Καλά είμαι λες ε; Φχαριστώωω :)

 

 

Απλά μου φάνηκε πολύ λίγος ο χρόνος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν αφού έχεις ήδη κοκκινίσει κάποιες μέρες μην βγεις στον ήλιο. Εγώ θα σου πρότεινα να πάρεις τη σειρά του Κορρέ με το γιαούρτι. Κάνει πολύ καλή δουλειά, γτ και ο αδελφός μου κάθε χρόνο κατακαιγόταν, είναι αρκετά ασπρουλιάρης :P

 

Για την ήδη κοκκινίλα, υπάρχει κ ένας αφρός απ την ίδια σειρά που το βάζεις στο ψυγείο κ σε δροσίζει απίστευτα και φεύγει γρήγορα και το κοκκίνισμα.

 

Ναι κια μια φιλη μου, ειπε για το γιαουρτι του Κορρε. Μαλλον αυτο θα παρω αν και πριν ελεγα να παρω κατι σε Piz Buin. Εχω αδυναμια σε αυτην την μαρκα. Ξερει κανεις αν αξιζει κατι απο αυτα?

 

piz-buin_teaser1.jpg

 

Αυτο παντως που λενε να βαζεις αντιλιακα και να περιμενεις να στεγνωσεις για μενα δεν παιζει. Θα πρεπει να βαζω απο το σπιτι πριν παω, γιατι να καθεσαι τωρα εξω στην ζεστη και να περιμενεις κανα μισαωρο για να βουτηξεις απλα δεν υπαρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Piz Buin είναι πολύ καλά..αλλά για εμάς τους μελαχρινούς :P που δεν καιγόμαστε.

 

Καλύτερα ξεκίνα με του Κορρέ και όταν θα έχεις πάρει χρώμα και έχει συνηθίσει το δέρμα σου πάρε κάτι άλλο. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ποδι,το κατω μερος λεγεται πατουσα.

το πανω,κυρτο μερος πως λεγεται;

 

ψαχνω την πιο συνηθισμενη,λαικη λεξη που χρησιμοποιειται,οχι την επιστημονικη.

παντως στα αγγλικα λεγεται midfoot αλλα το google translation δεν μου δινει καμια αντιστοιχη ελληνικη λεξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ποδι,το κατω μερος λεγεται πατουσα.

το πανω,κυρτο μερος πως λεγεται;

 

ψαχνω την πιο συνηθισμενη,λαικη λεξη που χρησιμοποιειται,οχι την επιστημονικη.

παντως στα αγγλικα λεγεται midfoot αλλα το google translation δεν μου δινει καμια αντιστοιχη ελληνικη λεξη.

 

κουντεπιε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπατσοι με φορητο ρανταρ (πιστολι φαση) σε σταματάνε μονο κεινη την ώρα ή στελνουνε και ραβασακια σπίτι? :mellow:

 

Στο στέλνουν και στο σπίτι. Εμένα με πιάσανε στην Αθηνών-Κορίνθου με 145, αλλά μου στείλανε σπίτι ραβασάκι που έγραφε 195!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...