Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια, στη easyjet οποιος ξερει τις χειραποσκευες εκει που γινεται το check in τις μετρανε με το μετρο αν πληρουν τις προηποθεσεις ή με το ματι?

γιατι εχω ενα σακουαγιαζ που το 25εκ το εχει στο υψος το 56 στο μηκος και το 45 στο πλατος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αναλογα το λαπτοπ. Λογικα ειναι καποιος συνδυασμος fn πληκτρου.

 

πάτα το fn μαζί με ένα πλήκτρο που λέει num lock με το ίδιο χρώμα του fn

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια, στη easyjet οποιος ξερει τις χειραποσκευες εκει που γινεται το check in τις μετρανε με το μετρο αν πληρουν τις προηποθεσεις ή με το ματι?

γιατι εχω ενα σακουαγιαζ που το 25εκ το εχει στο υψος το 56 στο μηκος και το 45 στο πλατος

Tα βαζουν σε μια ειδικη κατασκευη που χωραει αυτες τις συγκεκριμενες διαστασεις. Αν νομιζεις οτι ζουλιεται, εισαι κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα βαζουν σε μια ειδικη κατασκευη που χωραει αυτες τις συγκεκριμενες διαστασεις. Αν νομιζεις οτι ζουλιεται, εισαι κομπλε.

παρολο που εχει το 25 στο υψος και το 45 στο πλατος? ειναι αναποδα απο αυτα που δινει, πιστευω ναι να ζουλιεται λιγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά τους νοιάζει ο όγκος. Το αν θα 'ναι ξάπλα η βαλίτσα δεν τους ενδιαφέρει, οπότε κομπλέ είσαι.

Επίσης, ποτέ δε μου μέτρησαν αποσκευή, πάντα με το μάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι "μαγικό" συνέβη και στο πληκτρολόγιο του laptop όταν πάω να πατήσω το πλήκτρο 'P' βγαίνει συνέχεια το αστεράκι*. Γνωρίζει κανείς πως αλλάζει;

 

http://imageshack.us...9/dsc0638q.jpg/

 

για δοκιμασε ,κρατωντας πατημενο το πληκτρο FN να πατησεις το F11 μια φορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς αν το πλεονέκτημα των πολυτέκνων όπου το τρίτο παιδί "τραβάει" το δεύτερο στη περιοχή που σπουδάζει, ισχύει ακόμη; Δίνω του χρόνου πανελλήνιες και η αδερφή μου κλείνει τα 25 στις 29 Ιουνίου. Κάτι έχω ακούσει ότι μέχρι τα 25 υφίσταται το παραπάνω. Ισχύει; Εμένα με πιάνει; Δηλαδή, είναι έως, να το θέσω έτσι, μία μέρα πριν κλείσεις τα 25 ή ισχύει και κατά τη διάρκεια των 25 πριν γίνεις 26; Ελπίζω να καταλάβατε.

Να'στε καλά.

 

Edit: Διαβάζω τώρα, εδώ, το παρακάτω:

Πολύτεκνοι υπό την έννοια του παρόντος νόμου είναι οι γονείς οι έχοντες τη γονική μέριμνα και επιμέλεια τριών τουλάχιστον τέκνων από έναν ή περισσότερους γάμους ή νομιμοποιηθέντων ή νομίμως αναγνωρισθέντων ή υιοθετημένων, τα οποία είναι άγαμα και δεν έχουν συμπληρώσει το εικοστό τρίτο (23ο) έτος της ηλικίας τους ή σπουδάζουν σε αναγνωρισμένες τριτοβάθμιες σχολές πανεπιστημιακής και τεχνολογικής εκπαίδευσης και αναγνωρισμένα εκπαιδευτικά ιδρύματα της ημεδαπής ή της αλλοδαπής ή εκπληρώνουν τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις και δεν έχουν συμπληρώσει το εικοστό πέμπτο (25ο) έτος της ηλικίας τους.

Εμένα με πιάνει η όχι; Διότι ναι μεν θα έχω δώσει πανελλήνιες αλλά δε θα έχω δηλώσει σχολή κ.λπ. (νομίζω). Πω.

*Επίσης, η αδερφή μου φέτος τελείωσε με τη σχολή της. Μάλλον το χάνω το προνόμιο, ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για δοκιμασε ,κρατωντας πατημενο το πληκτρο FN να πατησεις το F11 μια φορα

ολα καλα..

 

ευχαριστω ολους για την βοηθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...