Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αλλά υπάρχει ε;;; Άψογα, ευχαριστώ πολύ-πολύ! xD

 

Υπαρχει σιγουρα παλιοτερα είχε βαψει αρκετες φορες η μανα μου διαφορα ρουχα, δεν θυμαμαι να ηταν καποιο από αυτα τζιν αλλα δεν βρίσκω το λόγο να μη βαφονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν θέλουμε να παρκάρουμε σε δημοτικό πάρκινγκ ένα μηχανάκι τι κάνουμε δεδομένου ότι το χαρτάκι μπορεί α) να το πάρει ο αέρας και β) να το πάρει κάποιος άλλος και να το χρησιμοποιήσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανονικό τζην είναι γαμώ το σπιτάκι του, ολόμαυρο. μαρξ&σπενσα και είναι σα να με χύσανε γιαπωνέζοι γυμνοσάλιαγκες.

τι είναι καραμπογιά.

 

hahaha :')

 

Γιαπωνέζοι ε? =D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν θέλουμε να παρκάρουμε σε δημοτικό πάρκινγκ ένα μηχανάκι τι κάνουμε δεδομένου ότι το χαρτάκι μπορεί α) να το πάρει ο αέρας και β) να το πάρει κάποιος άλλος και να το χρησιμοποιήσει;

Δεν ξέρει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι αλλα πρεπει να το αφηνεις ανοιχτες τις πορτες..(υγρασια μπλαμπλα,μουχλα μπλαμπλα,ειτζ,μουχριτσα κτλπ ξερεις)

Λογικα ισως τωρα να βρωμαει,αμα βρωμαει ετοιμασου να το καθαρισεις..Υπαρχουν διαφοροι τροποι να το καθαρισεις απο φυσικους(με νερα,ξυδια,σοδες,baking poweder και ολα τα γνωστα) ή με ετοιμα spray.

 

Αυτο που αφηνεις τις πορτες ανοιχτες οσο δεν το δουλευεις πιστευω το κανεις αμα θες να το αδρανοποιησεις προσωρινα για αποψυξη κτλ. Εγω το χα κλειστο ολο το χειμωνα. Δεν βλεπω να εχει "καλιεργησει" τπτ μεσα, αλλα την μυρωδια της κλεισουρας του την εχει σιγουρα. Τωρα τι χρησιμοποιω να το καθαρισω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρήσιμες πληροφορίες , για το πλύσιμο των τζίν:

 

Η μητέρα μου, ακριβώς για να αποφεύγει ξεθωριάσματα και ξεβάματα τα έβαζε στο πλυντήριο με το μέσα, έξω. Μ' αυτό τον τρόπο, προστατεύονταν κι ας μην υπήρχαν τότε τα ειδικά για τα μαύρα ρούχα, υγρά!

 

Όταν πλέον χρειάστηκε να πλύνω μόνος μου και χάλασα μερικά(γιατί όσο ζούσα μαζί της, ποτέ δεν με απασχόλησαν τέτοια ζητήματα :P ), τη ρώτησα και μου είπε το τρίκ.

 

100% αξιοπιστία :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρήσιμες πληροφορίες , για το πλύσιμο των τζίν:

 

Η μητέρα μου, ακριβώς για να αποφεύγει ξεθωριάσματα και ξεβάματα τα έβαζε στο πλυντήριο με το μέσα, έξω. Μ' αυτό τον τρόπο, προστατεύονταν κι ας μην υπήρχαν τότε τα ειδικά για τα μαύρα ρούχα, υγρά!

 

Όταν πλέον χρειάστηκε να πλύνω μόνος μου και χάλασα μερικά(γιατί όσο ζούσα μαζί της, ποτέ δεν με απασχόλησαν τέτοια ζητήματα :P ), τη ρώτησα και μου είπε το τρίκ.

 

100% αξιοπιστία :D

 

θα ορκιζομουν οτι το εγραφε και η ετικέτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι "μαγικό" συνέβη και στο πληκτρολόγιο του laptop όταν πάω να πατήσω το πλήκτρο 'P' βγαίνει συνέχεια το αστεράκι*. Γνωρίζει κανείς πως αλλάζει;

 

http://imageshack.us/photo/my-images/189/dsc0638q.jpg/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...