Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το εξωτερικό; Για το εξωτερικό είναι το σπρέη που ψάχνεις; Δεν το έχω καθαρίσει ποτέ, θέλει λες ε;

Και για το μέσα και για το έξω έψαχνα βασικά. Αλλά θα βάλω χλωρίνη όπως είπες.

Άμα έχει μπουκώσει από σκόνη και χώματα το έξω θέλει καθάρισμα γιατί βελτιώνεται η απόδοση του συμπιεστή απ ότι διάβασα στο νετ. :)

 

Τι να το κανεις το aircondition στη θεσσαλονικη ρε.

Θέλω να κοιμάμαι με πάπλωμα τον Ιούλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχουν τέτοια σπρέη; Εγώ βάζω αραιωμένη χλωρίνη, με ένα ψεκαστήρι από άζαξ... Το αφήνω λίγη ώρα, και μετά ξεβγάζω με καθαρό νερό, με το ίδιο ψεκαστήρι :-)

 

Εγώ κάνω μόνος μου τον καθαρισμό με ένα ειδικό υγρό (από Κυριακή που θα πάω Πάτρα θύμισέ μου να σου πω πως το λένε). Αφού βγάζω καλύματα και φίλτρα τα οποία καθαρίζω με νερό, ψεκάζω το εσωτερικό με εκείνη την παπάντζα και το ανοίγω να δουλέψει σε αεριζόμενο δωμάτιο για κανα 5λεπτο.

Το εξωτερικό; Για το εξωτερικό είναι το σπρέη που ψάχνεις; Δεν το έχω καθαρίσει ποτέ, θέλει λες ε;

Απ έξω κάργα νερό με το λάστιχο και το σπρέι, έτσι για το καλό :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσου! Δεν ξέρω τι άλλο κυκλοφορεί, αυτό που έχω νομίζω το είχε συστήσει ψυκτικός...

Α, γιατί έτυχε να βάλω από αυτό ένα βράδυ, την άλλη μέρα ήρθε ψυκτικός να περάσει ένα καινούριο A/C και του είπαμε να κάνει μια συντήρηση. Όταν είδε το δικό μου το οποίο είχα "καθαρίσει" κάνει: αυτό δεν έχει καθαριστεί από τότε που το πήρατε;

Αν και δε ξέρω, κάθε χρόνο φέρνουμε ψυκτικό για να τα καθαρίζει, αλλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παραέγινε το κακό. Πήγα πήρα έναν Craven και είναι θρύμματα. Τον πιάνω στο χέρι μου και πριν προλάβω να τον στρίψω, γίνεται θρύμμα. Προχθές, πέτυχα φρεσκοκομμένο φαίνεται και ήταν τόσο νωπός. Καμία σχέση με τον σημερινό. Αυτά τα παπαρδελάκια που βάζεις μέσα στο καπνό για να στον διατηρεί σε ιδανικά επίπεδα υγρασίας, πώς να τα ζητήσω; Σε περίπτερο θα βρω ή να τρέξω σε καπνοπωλείο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

P1040495-640x480.jpg

 

 

καμιά ιδέα τι μπορεί να είναι αυτή η κεραία;

Η παραμικρή πιθανότητα να φταίει αυτή για τα προβλήματα σύνδεσης στο ασύρματο δίκτυό μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση [για το αν ειναι σωστος ο συλλογισμος μου]:

 

στο bachelor διαβαζεις καποια κεφαλαια απο βιβλια

και στο ΜΒΑ διαβαζεις ολα τα βιβλια ή ακους τους guest?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...