Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν κάνω ένα λογαριασμό paypal τώρα, μπορώ να τον χρησιμοποιήσω άμεσα για αγορές; Θυμάμαι προ αμνημονεύτων ετών που είχα κάνει τον δικό μου το paypal χρέωνε κάτι ψιλά στην κάρτα με την εγγραφή κι έπρεπε να περιμένω το λογαριασμό της κάρτας, για να δω το transaction id και να το βάλω σε κυτίο ώστε να ενεργοποιηθεί ο λογαριασμός του paypal. Ισχύει ακόμα αυτό;

Ναι με αυτον τον κωδικο στην ουσια κανει confirm το account σου. Δε χρειαζεται παντου confirmed account αλλα καλο ειναι να το κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα τα μαλακισμενα τα καλωδιακια : power, reset, hddled και τα σχετικα εχουν ενα θετικο και ενα ουδετερο καλωδιο.

 

ερωτηση

 

το μικρο βελακι που εχουν στην πισω μερια του πλαστικου που παει? στο θετικο ή στο ground?

 

thanks

 

αν δεν κάνω λάθος, το power και reset, στα τέτοια σου όπως και να τα βάλεις. Το led βάλτο στην τύχη, αν δεν δουλέψει βάλτο ανάποδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν κάνω λάθος, το power και reset, στα τέτοια σου όπως και να τα βάλεις. Το led βάλτο στην τύχη, αν δεν δουλέψει βάλτο ανάποδα.

 

1337729508795.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 στον αποπάνω ξέρει τι σου λέει έτσι πάνε αυτά. Δεν μπορείς να χαλάσεις κάτι βάζοντας τα λάθος.

 

 

Ποιος μπορεί να μου βρει Τέτοια (είναι γυάλινα και όχι τελείως άσπρα, κρεμ ξέρω γω!) πλακάκια εδώ Ελλάδα και όσο το δυνατόν πιο κοντά στην Κεφαλονιά..!!

 

Όποιος ξέρει κάτι να μιλήσει τώρα...!

Ευχαριστώ πολύ..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μμμ, δηλαδή αν κάποιος θελήσει να προσπαθήσει λύσει αυτήν την μικρή απορία με μια σύντομη απάντηση, θα πρέπει να ψάξει το λινκ στο οφτόπικ; Ας το βάλει κι εδώ το λινκ ο άθρωπας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 στον αποπάνω ξέρει τι σου λέει έτσι πάνε αυτά. Δεν μπορείς να χαλάσεις κάτι βάζοντας τα λάθος.

 

 

Ποιος μπορεί να μου βρει Τέτοια (είναι γυάλινα και όχι τελείως άσπρα, κρεμ ξέρω γω!) πλακάκια εδώ Ελλάδα και όσο το δυνατόν πιο κοντά στην Κεφαλονιά..!!

 

Όποιος ξέρει κάτι να μιλήσει τώρα...!

Ευχαριστώ πολύ..!

 

 

μμμ, δηλαδή αν κάποιος θελήσει να προσπαθήσει λύσει αυτήν την μικρή απορία με μια σύντομη απάντηση, θα πρέπει να ψάξει το λινκ στο οφτόπικ; Ας το βάλει κι εδώ το λινκ ο άθρωπας...

 

Μπορεί να πήγε για ύπνο

 

Τέτοια λέει ο άνθρωπας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά ρε Γκανγκ, θα μας δείρεις κιόλας. Ποιός είσαι, ο Κασιδιάρης;

 

και έλεγα ότι κρυβόμουν καλά από την αστυνομία. Τώρα πάει, με βρήκαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...