Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωραία. αποτι είδα γίνεται μέσω κεπ. θα πα να ρωτησω αν το παλιο το δινεις με το που παρεις το καινουριο

Απλά να ξέρεις οτι μέσω ΚΕΠ καθυστερεί περισσότερο απο οτι αν πήγαινες στην αρμόδια υπηρεσία.

Εχασα το παλιό και θέλω να βγάλω καινούριο, πήγα στα κεπ και μου είπαν μέσο όρο 7-10 μερες παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Απο Γαλατσι/Περισσο σε Νικαια (Περιβολάκι) και τουμπαλιν. Συγκοινωνίες και εκτιμώμενος χρονος παρακαλώ;

9 παρα πρεπει να ειμαι Νικαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

http://youdrive.gr/ αν ξέρεις ακριβείς διευθύνσεις.

 

Από ώρα, θα σου έλεγα ένα μιαμισάωρο one way.

Με έφτιαξες! Δυστυχώς τις ξέρω πολύ καλά τις διευθύνσεις, το αυτοκίνητο θέλω να σταματήσω να κυκλοφορω περαδωθε γιατί με χώνουν για άσχετες δουλειές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία. αποτι είδα γίνεται μέσω κεπ. θα πα να ρωτησω αν το παλιο το δινεις με το που παρεις το καινουριο

 

Θα πας κάτω δίπλα απο τον σταθμό του ΟΣΕ που είναι (κάτι σαν παράρτημα του υπουργείου συγκοινωνιών) ανεβαίνεις στον πρώτο τους λές θέλω το καινούργιο. Σε στέλνουν στην εθνική να πάρεις παράβολα νομίζω κανα 30άρι. Πάς συμπληρώνουν τα χαρτιά και μόλις είναι έτοιμο πάς με το παλιό και το δίνεις και σου δίνουν το καινούργιο. Κανα 10ήμερο υπολόγισε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία. αποτι είδα γίνεται μέσω κεπ. θα πα να ρωτησω αν το παλιο το δινεις με το που παρεις το καινουριο

 

Θα πας κάτω δίπλα απο τον σταθμό του ΟΣΕ που είναι (κάτι σαν παράρτημα του υπουργείου συγκοινωνιών) ανεβαίνεις στον πρώτο τους λές θέλω το καινούργιο. Σε στέλνουν στην εθνική να πάρεις παράβολα νομίζω κανα 30άρι. Πάς συμπληρώνουν τα χαρτιά και μόλις είναι έτοιμο πάς με το παλιό και το δίνεις και σου δίνουν το καινούργιο. Κανα 10ήμερο υπολόγισε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πας κάτω δίπλα απο τον σταθμό του ΟΣΕ που είναι (κάτι σαν παράρτημα του υπουργείου συγκοινωνιών) ανεβαίνεις στον πρώτο τους λές θέλω το καινούργιο. Σε στέλνουν στην εθνική να πάρεις παράβολα νομίζω κανα 30άρι. Πάς συμπληρώνουν τα χαρτιά και μόλις είναι έτοιμο πάς με το παλιό και το δίνεις και σου δίνουν το καινούργιο. Κανα 10ήμερο υπολόγισε.

 

πες για πάτρα μεριά. Είναι λίγο πάνω από τα τεί το μηχανολογικό.

 

Έχει για συγκοινωνίες;

 

Πλάκα κάνεις έτσι; Είσαι και σε τεχνολογικό φόρουμ. Το λοιπόν, βάζεις οδηγίες από που μέχρι που θες να πας (εννοείται μέσα στην Αττική) και πάνω από τις διευθύνσεις επιλέγεις ανάμεσα σε "Αυτοκίνητο" "Συγκοινωνίες" και "Πεζός".

Το παραπάνω, δημιουργήθηκε με την συνεργασία του ΟΑΣΑ και έτσι έχει ενημερωμένες στάσεις και λεωφορεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...