Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

υπάρχει κανένας εύκολος τρόπος να πάρω έναν φάκελο με 15-20 σελιδοδείκτες από το πισί μου, και να πάω να τους δούμε σε πισί άλλου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τι browser πασά μου;

 

π.χ. με την αλεπού, πατάς ctrl+shift+b, στο παραθυράκι που ανοίγει πατάς το κουμπί import & backup, τους κάνεις export as html, παίρνεις αυτό το αρχείο στο pc του άλλου και το ανοίγεις. Εκεί θα έχει σε μορφή λίστας όλα τα bookmarks σου, scrollαρεις εκεί που σε βολεύει και voila.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το λοιπόν, εντελώς πληροφοριακά, έκανα άλλο κολπέτο: έχω ένα γκούγκλ κρομ πόρταμπλ στο πισί. Του φόρεσα τα μπουκμαρκς της αλεπούς, και το κοτσάρισα στο φλασάκι. Μ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το λοιπόν, εντελώς πληροφοριακά, έκανα άλλο κολπέτο: έχω ένα γκούγκλ κρομ πόρταμπλ στο πισί. Του φόρεσα τα μπουκμαρκς της αλεπούς, και το κοτσάρισα στο φλασάκι. Μαστορας;

 

Φιξντ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@pournaras

Εμφάνιση Μηνύματοςleftermann, στις 26 Μάιος 2012 - 10:44 μμ, έγραψε:

το λοιπόν, εντελώς πληροφοριακά, έκανα άλλο κολπέτο: έχω ένα γκούγκλ κρομ πόρταμπλ στο πισί. Του φόρεσα τα μπουκμαρκς της αλεπούς, και το κοτσάρισα στο φλασάκι. Μαστορας;

 

 

Φιξντ!!!

 

 

 

τακτική εθνικού νομίσματος! :mrgreen:

 

 

 

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια help καίγομαι!

σε ενα παλιο pc με pentium 4 το τροφοδοτικο τα έφτυσε! Πηρα νεο αυτο--¨>http://www.corsair.c...wer-supply.html

 

Το προβλημα ειναι οτι η μητρικη ζηταει 2 molex τροφοδοσίας ενα το κλασικο και ενα αλλο με 4 pins αν θυμαστε.

E ωραία απο το τροφοδοτικο δεν βγαινει κανενα καλοδιο τετοιο για να συνδεσω στο μικρο με τα 4 Pins!!.. Ειναι ασύμβατο? πηρα τον Π....?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα ανοιχτο ένα microsoft word και έγγραφ κάποια πράγματα αλλά δεν είχα κάνει save και έκλεισε καταλάθος..

Μπορώ να το επαναφέρω με κάποιο τρόπο ή πάλι απο την αρχή;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια help καίγομαι!

σε ενα παλιο pc με pentium 4 το τροφοδοτικο τα έφτυσε! Πηρα νεο αυτο--¨>http://www.corsair.c...wer-supply.html

 

Το προβλημα ειναι οτι η μητρικη ζηταει 2 molex τροφοδοσίας ενα το κλασικο και ενα αλλο με 4 pins αν θυμαστε.

E ωραία απο το τροφοδοτικο δεν βγαινει κανενα καλοδιο τετοιο για να συνδεσω στο μικρο με τα 4 Pins!!.. Ειναι ασύμβατο? πηρα τον Π....?

 

• The ATX power connector has a detachable 4-pin mechanism in order to support either a 24-pin or a 20-pin socket on the motherboard.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κάποιος τι τύπου φωτογρφίες χρειάζονται για το IELTS?

Στο site γράφει "μεγέθους διαβατηρίου". Κάνουν αυτές που χρησιμοποιούμαι για πάσο, ή θέλει αυτές τις φωτογραφίες για διαβατηρίο νέου τύπου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αν υπάρχει κάποιος κυνηγός, ξέρει να μου πει εάν και πώς ονομάζονται αυτοί που βοηθούν στο κυνήγι, κάνοντας θόρυβο ώστε να πεταχτούν τα πουλιά από εκεί που κρύβονται/φωλιάζουν;

 

Στα αγγλικά η λέξη είναι beater (γιατί παλιότερα, δεν ξέρω τώρα, χτυπούσαν μπρούτζινα σκεύη για να κάνουν θόρυβο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...