Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Thanks !

 

Αλλα για εναλλακτική μιας και προτιμώ απο φυσικό κατάστημα , τί θα πρότεινες ? Κάποιο HP για παράδειγμα ? ( γιατι αυτη την μαρκα δεν την ξερω τουλαχιστον δεν την εχω ξαναδει )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χεχ, η brother είναι πασίγνωστη μάρκα, απλά δεν έχει καλό αντιπρόσωπο στο ελλάντα.

 

από την άλλη ποτέ μην πάς σε hp, τα μελάνια κάνουν πιο πολύ από τον εκτυπωτή.

πάρε κάποιον επσον που μπορείς να βρεις μελάνια ξαναγεμισμένα ΦΤΗΝΑ.

 

αλλα θα σου έλεγα να ξανασκεφτείς την πρότασή μου.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Λεπον θελω να αγορασω καραμελες απο εναν ιταλο στο ebay (ναι καραμελες). Ο τυπος επειδη γενικα δε στελνει Ελλαδα και κανει εξαιρεση, θελει τη συναλλαγη εκτος ebay αλλα με paypal. Seems legit γενικα, αν και δεν εχει πολλες πωλησεις.

Με βαση τα παραπανω, καλυπτομαι καπως απο το paypal ή αν δε μου στειλει τιποτα και κανω dispute, μου ερθει καμια απαντηση "Ποιες καραμελες, ο stormrain απλα μου κατεθεσε χρηματα στο paypal μου γιατι (insert ηλιθιο λογο εδω)";

Ειναι 42ευρα συνολο και οχι 50cents για china products, γι'αυτο το ψαχνω παραπανω.

http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270946070537&ssPageName=ADME:X:RTQ:IT:1123#ht_902wt_901

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που θα ξαναγίνουν εκλογες ποια είναι τα κόμματα τα οποία θα είναι υποψήφια κομματα? ολα απο την αρχη ή μόνο αυτα που μπήκαν στη βουλή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που θα ξαναγίνουν εκλογες ποια είναι τα κόμματα τα οποία θα είναι υποψήφια κομματα? ολα απο την αρχη ή μόνο αυτα που μπήκαν στη βουλή?

Γενικά, είναι σαν να μην έγιναν ποτέ οι εκλογές. Δεν είναι σαν τις δημοτικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις που μπορω να βρω φτηνα μελανια?

Ειτε απο το ηρακλειο ή ειτε απο καπου στο Internet?

 

Υγ.HP 350xl κ' 351xl,δεν εχω προβλημα αμα ειναι γεμισμενα αρκει να ειναι καλα και να αξιζουν τα λεφτα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαφνικά το πισι μου κάνει έναν θόρυβο σαν "τζιζ-τζιζ-τζιζ-τζιζ". Μου φαίνεται προέρχεται από το τροφοδοτικό ο ήχος, χωρίς σιγουριά όμως, γιατί βασίζομαι στα αυτιά μου. Όταν δε λειτουργεί και απλά είναι στη πρίζα, πάλι κάνει αυτόν τον θόρυβο. Τι μπορεί να φταίει; Κανάς πυκνωτής που είναι στα τελευταία του; Πραγματικά, έχει αρχίσει να με ενοχλεί ο θόρυβος που κάνει και θα τον σπάσω.

 

Edit: Τελικα ειναι σίγουρα απο το τροφοδοτικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...