Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Για πειτε ενα προγραμμα επεξεργασιας mp3. Ο,τι πιο απλο, θελω μονο να κοβει τμηματα του mp3 χωρις τιποτα εξτρα σουπερ λειτουργιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πειτε ενα προγραμμα επεξεργασιας mp3. Ο,τι πιο απλο, θελω μονο να κοβει τμηματα του mp3 χωρις τιποτα εξτρα σουπερ λειτουργιες.

 

Audacity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πειτε ενα προγραμμα επεξεργασιας mp3. Ο,τι πιο απλο, θελω μονο να κοβει τμηματα του mp3 χωρις τιποτα εξτρα σουπερ λειτουργιες.

 

http://cutmp3.net/ κατι σαν αυτο; :P

 

DVB T mpeg4 ατήλιε/αθλιε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν καποιος γραμματεας στις εκλογες δεν προλαβε να παρει το επιδομα το οποιο ηταν να πληρωθει Δευτερα-Πεμπτη, χανει το επιδομα τελικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο αδερφος μου,μου ειπε οτι αν βγαλεις απο τα φυστικια το πορτοκαλοκοκκινο ¨πραμα¨ που εχουν γυρω γυρω(αυτο που τους δινει την αλμυρα δλδ)κ εχουν κιτρινοπα σημαδια ειναι κατουρημενα,γινεται αυτο???(δν ξερω μπορει να μου εκανε κ πλακα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ακουστεί πολλές φορές ότι αυτά τα πορτοκαλί είναι κατουρημένα αλλά νομίζω πως δεν είναι εύκολο να έχουν βάλει στο εργοστάσιο μια στρατιά ατόμων να κατουράνε τα ξηροκάρπια. Πόσο μάλλον να πήρανε και άδεια, και μετά από αυτό να έχουν και ωραία γεύση.

 

Εσύ κουλουράς τι λες, πιστεύεις ότι έχουν βάλει κάποιον να τα κατουρήσει, και αν ναι για ποιο λόγο άραγε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πάω τέτοια ώρα να πληρώσω λογαριασμό σε μίνι μάρκετ που συνεργάζεται με ελτα, θα τον δεχθεί;

Ή παίζει μόνο τις ώρες που δουλεύουν και τα ελτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πάω τέτοια ώρα να πληρώσω λογαριασμό σε μίνι μάρκετ που συνεργάζεται με ελτα, θα τον δεχθεί;

Ή παίζει μόνο τις ώρες που δουλεύουν και τα ελτα;

 

Το δέχονται. Έτσι και αλλιώς δεν τα στέλνουν αμέσως. Η εντολή φεύγει μετά από 1 μέρα ή παραπάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δέχονται. Έτσι και αλλιώς δεν τα στέλνουν αμέσως. Η εντολή φεύγει μετά από 1 μέρα ή παραπάνω

 

Κι εγώ έτσι νομίζω, απλά ρώτησα επειδή χθες (Κυριακή) δε το δέχθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ έτσι νομίζω, απλά ρώτησα επειδή χθες (Κυριακή) δε το δέχθηκε.

 

Σε ένα τοπικό εδώ καφέ, μπαρ, μινι μαρκετ, σούπες, ιντερνετ, ελτά και και και είχε δεχτεί κανονικά πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...