Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Το νήμα αυτό δεν προορίζεται για τη διατύπωση αποριών ή διαφωνιών με τους υφιστάμενους κανόνες.

 

Για τέτοιες συζητήσεις υπάρχει η ενότητα Ιnsomnia Site -Forum.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαίρετε !

 

Μπορεί να γίνω γραφικός , αλλα απο αυτά τα - θεωρητικά - " ασήμαντα " πραγματάκια χαρακτηρίζεται ο λαός μας . Απο το " δεν ρωτάω κανέναν και κάνω οτι θέλω " σε συνδυασμό με την απουσία οποιουδήποτε ελεγκτικού μηχανισμού .

 

Θα γίνω συγκεκριμένος .

 

Απέναντι απο το σπίτι μου κανει ανακαινιση ενα εγκαταλελημενο μαγαζι και λογικα θα γινει φαγάδικο (κατι τετοιο τεσπα ) .

Ενω λοιπόν παει να τελειωσει την ανακαίνιση , βλέπω οτι μπροστά στο μαγαζί του ενω υπάρχει σε οοοοοοοοοοολλληηη την γειτονιά το κλασσικο γκρι πλακακι των μεγαλουπόλεων , ο φιλος μας το ξήλωσε και έβαλε στην θέση του ασπρομαυρα πλακάκια σαν σκακιέρα .

 

Ρωτάω τώρα εγώ . Όποιος έχει ενα μαγαζί , του ανήκει και το πεζοδρόμιο μπροστά του ?

 

Αυτη η αλλαγή των πλακακιών με δικά του είναι νόμιμη ή κανονικά θα έπρεπε να παρει άδεια απο την πολεοδομία ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλημέρα ξέρει κάποιος τι είδους πυροσβεστήρες ορίζει ο νομος πως πρέπει να υπάρχουν σε ένα εμπορικό κατάστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα λάθος άνοιξα ένα συννημένο σε mail με "microsoft office" ενώ ήταν txt. Άνοιξε ο office picture manager και μου έβγαλε ένα κατεβατό εικόνων που τις έχω δει όλες στο ίντερνετ κάποια στιγμή, αλλά ποτέ δεν τις είχα αποθηκεύσει στον υπολογιστή.

 

Ανοίγοντας ξεχωριστά τον office picture manager μου βγάζει αυτές που έχω αυτή την στιγμή αποθηκευμένες στον πολογιστή.

 

Ξέρει κανείς τι παίζει και πως έχει αποθηκεύσει η εφαρμογή ois.exe αυτές τις εικόνες που απλώς τις έχω προβάλλει κάποια στιγμή, αλλά και που;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το τηλ +44790338936* (tτο αστερακι ειναι αλλος ενας αριθμος) ειναι scam; Υποτιθεται οτι πρεπει να ειναι απο uk, liverpool

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το τηλ +44790338936* (tτο αστερακι ειναι αλλος ενας αριθμος) ειναι scam; Υποτιθεται οτι πρεπει να ειναι απο uk, liverpool

κινητο ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως λεγεται αυτος που δεν θετει σωστα τις προτεραιοτητες του στην ζωη.δηλαδη κανει πρωτα τα ασημαντα πραματα αντι να κανει τα σημαντικα;

καποιο επιθετο που να χαρακτηριζει εναν τετοιο τυπο ανθρωπου υπαρχει;

αν ξερετε την αντιστοιχη αγγλικη λεξη ακομη καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...