Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

iFrame λέγεται αυτό που ψάχνεις.

 

Edit: Αυτή η σελίδα πρέπει να σου βγάζει αυτόματα το κώδικα που θες και απλά τον περνάς στη σελίδα σου. Δε δοκίμασα να δω αν λειτουργεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω τον εκτυπωτη hp photosmart 7760

 

 

HP7760_1.jpg

 

 

και σκεφτομαι να παρω συμβατικα μελανια , (αυτα που το πλαισιο λεει @work) μιας που συνολικα εχω ενα 20ρικο κερδος σε σχεση με το να παρω τα αυθεντικα. Θα εχω καποιο θεμα; εννοω οτι μπορει ο εκτυπωτης να <<γραψει>> οτι δεν ειναι αυθεντικα μελανια or something? Τελος τα θελω για εκτυπωση εγγραφων , οχι φωτογραφιες και τετοια,γι αυτο και σκεφτηκα να παρω τα imitation μελανια !

 

edit: αν ξερετε καποιο αλλο καταστημα που να πουλαει μελανια ,feel free to share it ! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να κοιτάξεις και για να ξαναγεμίσεις αυτά που έχεις. Ίσως βγεί φτηνότερα από τα του Πλαισίου χωρίς να είμαι σίγουρος. Κάνε μια ερώτηση βέβαια αν πετύχεις τέτοιο μαγαζί που να γεμίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τα δοχεια των άδειων μελανιών μπορουμε να τα επιστρεψουμε καπου; θυμαμαι γυρω στο 2003-2004 που ο θειος μου τα εδινε στο πλαισιο και του κανανε εκπτωση[στην αγορα νεων μελανιων] ... Σημερα υπαρχει καποιο μαγαζι που να τα δεχεται;

 

Σε δυο μαγαζια στο Κερατσινι που ρωτησα δεν με συμφερει να τα ξαναγεμιζω,με το ιδιο ποσον,μη πω και λιγο πιο φτηνα, αγοραζω του Πλαισιου!

Επεξ/σία από panosno1com
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα δοχεια των άδειων μελανιών μπορουμε να τα επιστρεψουμε καπου; θυμαμαι γυρω στο 2003-2004 που ο θειος μου τα εδινε στο πλαισιο και του κανανε εκπτωση[στην αγορα νεων μελανιων] ... Σημερα υπαρχει καποιο μαγαζι που να τα δεχεται;

 

Σε δυο μαγαζια στο Κερατσινι που ρωτησα δεν με συμφερει να τα ξαναγεμιζω,με το ιδιο ποσον,μη πω και λιγο πιο φτηνα, αγοραζω του Πλαισιου!

 

Στο Π κάνουν έκπτωση αν τους πας τα άδεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας που εχουμε πιασει την παρλα για τα δοχεια

 

ερωτηση

 

παιζει να ξαναγεμισουμε κουτια HP 940 XL...?

 

Φυσικά! Εγώ έχω τον 8500 με hp 940 μελάνια και τα ξαναγεμιζω κανονικά. Μόνο προσοχή στο τι μελάνι θα βάζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά! Εγώ έχω τον 8500 με hp 940 μελάνια και τα ξαναγεμιζω κανονικά. Μόνο προσοχή στο τι μελάνι θα βάζεις.

 

μιας που συνεχιζεται η παρλα

 

πως ή που τα γεμιζουμε...?

 

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πας σε μαγαζι που ξαναγεμιζει μελανια! Δε ξερω που μενεις (γιατι αν εμενες Κερατσινι ή κοντα ας πουμε μπορουσα να σου πω τα 2 καταστηματα) . Στα γεμιζουνε εκεινοι! Μονος σου δεν ξερω εαν ειναι εφικτο..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...