Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχει Θεσσαλονίκη.

 

Δεν βρέθηκε διαδρομή !

 

Παρακαλώ βεβαιωθείτε ότι τα σημεία:

- είναι εντός της περιοχής της Αττικής

- είναι σε περιοχές λογικά προσβάσιμες από τα Μέσα Μαζικής Μεταφοράς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, το site του ΟΑΣΘ είναι μια φρικαλέα παπάτζα ε.

 

Θέλω να μάθω με ποιο κωλολεωφορείο θα πάω από το ΝΣ Σταθμό σε μια στάση ψηλά στην Ίωνος Δραγούμη.

Πείτε τι ξέρετε, ευχαριστώ.

 

Νομιζω δεν παει κανενα Ιωνος Δραγουμη. Παιρνεις οποιοδηποτε απο Σταθμο προς Αριστοτέλους, Τουμπα, Καμαρα, Χαριλαου, Πυλαια κλπ. Σταματας Αντιγονιδών και μετά τσεκαρεις. Από οτι φαινεται εδω το 16 ανεβαινει από αντιγονιδων σχετικά ψηλα στην Ιωνος. http://www.oasth.gr/tools/bestroute.php

 

Βεβαια αν δεν θελεις να πας πολύ ψηλα στην Ιωνος απο Αντιγονιδων και με τα πόδια μέχρι ας πουμε Κασανδρου 2-3 λεπτα ειναι και ας εχεις βαρος.

 

Οπως το βλέπω παντως Ιωνος να πας με αστικο δεν βολευει :P Ασε που το 16 ειναι λεωφορείο φάντασμα.. Ποσο ψηλα θελεις να πας στην Ιωνος, μηπως βολευεσαι με αλλη γραμμη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι και οι δυο offline αλλα θα απαντήσουν soon.

 

πάντως τώρα που το σκέφτομαι λίγες στάσεις είναι,περνάνε πολλά, πάνω στην εγνατία θα κατέβεις.

 

 

][/color]λεωφορειατζήs: ιωνος δραγουμη δεν μπαινει κανενα αλλα κανουν σταση σχεδον ολα στην αντιγονιδον που ειναι στην αρχη της ιωνος δραγουμη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πα να γαμηθεί, θα πάρω ταρίφα, θέλω να πάω ψηλά στη Δραγούμη.

 

Ευχαριστώ παιδιά =)

 

Θα πάρεις το 23 απ το σταθμό των τραίνων και θα κατέβεις στη στάση "διοικητήριο", είναι τέρμα πάνω στη Βενιζέλου, η διπλανή παράλληλος είναι η Ι. Δραγούμη.

 

Image%202012-04-27%20at%207.07.35%20PM.png

 

 

Αν χαθείς κατέβα πιο ψηλά και σφύρα κλέφτικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι καλή φάση, αλλά στον ερχομό τουλάχιστον λέω να τη δω χαλλλαρός και σωφεράτζα.

Θενξ =)

 

Είναι μια άποψη κι αυτό, αλλά εγώ δε πιστεύω στα ταξί γι αυτό στο λεω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς ένα ροκ τραγούδι από μικρό ελληνικό συγκρότημα στο οποίο έπαιζε και η Τζούλια στο βίντεο κλιπ με κάτι τρελούς τυπάδες ..

 

Υ.Γ Το τραγούδι είναι χιουμοριστικό .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυο [2] ερωτησεις

 

1η ποτε εχουν εκπτωσεις στην Αγγλια?

2η εχω 2 sata ports στην μητρικη που εχουν το ιδιο χρωμα και απο οτι καταλαβαινω ειναι για raid! μπορω να πεταξω ενα δισκο πανω χωρις να παθει κοκομπλκο το συστημα ή να μου ζηταει ρυθμισεις?

 

 

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...