Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το σύστημά τους είναι πάρα πολύ καλό. Αν η επαφή στην οποία στέλνεις μήνυμα έιναι offline εντελώς δε μπορεί το skype να στείλει περιστέρι με το μήνυμά σου, όταν μπει θα του το δείξει, στο ενδιάμεσο θα βλέπεις ένα κυκλάκι να γυρνάει δίπλα στο μήνυμά σου. Αν η επαφή είναι offline μούφα (appear offline) τότε το μήνυμα πάει κατευθείαν και δε θα δεις το αντίστοιχο κυκλάκι, οπότε είναι ένας καλός τρόπος να καταλαβαίνεις πότε είναι κάποιος offline και πότε απλά κρύβεται.

 

Ναι αλλα γιατι θα πρεπει να στε και οι 2 ονλαην για να το παρει? Μπορει εγω να στειλω ενα μηνυμα σε καποιον οφλαην, να κλεισω το σκαηπ μου, και μετα να μπει αυτος μεσα, γιατι να μην το παρει και θα πρεπει να περιμενουμε τη μοιραια στιγμη που θα μαστε και οι 2 ον ?

 

 

Και το Appear Offline εχει ακριβως τη λογικη οτι θες να κρυφτεις, ασχετα που εγω δεν το χρησιμοποιω ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όταν γράφω στο εξέλ αριθμό του στυλ: "25/4" ή "25.4" το αναγνωρίζει ως ημερομηνία και το αλλάζει.

 

Πως απενεργοποιήται η μαλακία; Θέλω να μένει όπως το γράφω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν γράφω στο εξέλ αριθμό του στυλ: "25/4" ή "25.4" το αναγνωρίζει ως ημερομηνία και το αλλάζει.

 

Πως απενεργοποιήται αυτό;; Θέλω να μένει όπως το γράφω

 

δεξί κλικ στο κελί-> μορφοποίηση κελιών-> Κατηγορία και το κάνεις είτε κείμενο είτε ότι άλλο σε βολεύει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επέλεξε τα κελιά που θες και πάνε μορφή->κελιά->κείμενο. Ή κάπως έτσι.

δεξί κλικ στο κελί-> μορφοποίηση κελιών-> Κατηγορία και το κάνεις είτε κείμενο είτε ότι άλλο σε βολεύει

Ευχαριστώ μποθ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα! Ένα χέρι βοηθείας Pleaaase! Μετατρέπω έμα αρχείο PDF σε Word, με το πρόγραμμα PDF2Word, αλλά συνεχίζει να μου εμφανίζει τα κείμενα σε ότι να ναι γραφή. Καμιά λύση?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ξυλα! το ενα εχει παχος 1,6 και το αλλο 3

 

ερωτηση

 

τι αποσταση θα πρεπει να εχουν τα ξυλα αναμεσα τους για να βιδωθει ο μεντεσες...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ξυλα! το ενα εχει παχος 1,6 και το αλλο 3

Μέτρα ή μικρόμετρα;

 

Βάλτα και θα το δεις στην πράξη, δεν μπορεί να απαντήσει κανείς χωρίς να ξέρει τίποτα για αυτό που κάνεις.

 

Χονδρικά, λίγη. Τόσο λίγη ώστε να εξέχει μόνο το στρογγυλό κομμάτι όταν κλείνει το πράμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέτρα ή μικρόμετρα;

 

Βάλτα και θα το δεις στην πράξη, δεν μπορεί να απαντήσει κανείς χωρίς να ξέρει τίποτα για αυτό που κάνεις.

 

Χονδρικά, λίγη. Τόσο λίγη ώστε να εξέχει μόνο το στρογγυλό κομμάτι όταν κλείνει το πράμα

 

maximum trolling

 

επισης στην πραξη δεν βγαινει

 

επισης εκατοστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, το site του ΟΑΣΘ είναι μια φρικαλέα παπάτζα ε.

 

Θέλω να μάθω με ποιο κωλολεωφορείο θα πάω από το ΝΣ Σταθμό σε μια στάση ψηλά στην Ίωνος Δραγούμη.

Πείτε τι ξέρετε, ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...