Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι με αναλογιες βγαινει (και μετατροπες μοναδων προφανως). Δεν εκανα τις πραξεις οποτε δεν μπορω να επαληθευσω το αποτελεσμα αλλα η μεθοδος ειναι αυτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα pentium 4 και προσφατος του εκανα format και παρατηρησα οτι οταν παω να δω ενα βιντεο στο youtube κολλαει η εικονα του βιντεο.γιατι γινεται αυτο ξερει κανεις?πριν δεν το εκανε.

 

ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα pentium 4 και προσφατος του εκανα format και παρατηρησα οτι οταν παω να δω ενα βιντεο στο youtube κολλαει η εικονα του βιντεο.γιατι γινεται αυτο ξερει κανεις?πριν δεν το εκανε.

 

ευχαριστω.

 

το driver για την καρτα γραφικων το έχεις βάλει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το driver για την καρτα γραφικων το έχεις βάλει;

 

Ναι αλλα δεν ειχα τους αυθεντικους drivers τους βρηκα απο το slimdriver.Λες να βρηκε τους λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ξέρω. Κοίτα από τις ιδιότητες της κάρτας γραφικών. Πάντως αν δεν έχει μπει ο driver, θα κάνει σπασίματα παντού στα windows (π.χ. όταν μετακινείς ένα παράθυρο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ξέρω. Κοίτα από τις ιδιότητες της κάρτας γραφικών. Πάντως αν δεν έχει μπει ο driver, θα κάνει σπασίματα παντού στα windows (π.χ. όταν μετακινείς ένα παράθυρο)

 

οχι δεν εχω παρατηρηση κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει καμμια λογικη εξηγηση γιατι το skype δεν υποστηριζει offline messaging? Εκτος αν υποστηριζει και δεν το χω βρει.

 

Δεν είμαι σίγουρος τι εννοείς. Το στέλνεις και τελείωσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι σίγουρος τι εννοείς. Το στέλνεις και τελείωσε.

 

Οταν ειναι ο αλλος offline δεν φτανει ποτε, ακομα και αν μπει Online μετα. Για να σταλει ενα μηνυμα πρεπει να ναι και οι 2 ονλαην υποχρεωτικα. Χανω κατι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To βρηκα τελικα

 

Λιγο ηλιθιο το συστημα τους.

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σύστημά τους είναι πάρα πολύ καλό. Αν η επαφή στην οποία στέλνεις μήνυμα έιναι offline εντελώς δε μπορεί το skype να στείλει περιστέρι με το μήνυμά σου, όταν μπει θα του το δείξει, στο ενδιάμεσο θα βλέπεις ένα κυκλάκι να γυρνάει δίπλα στο μήνυμά σου. Αν η επαφή είναι offline μούφα (appear offline) τότε το μήνυμα πάει κατευθείαν και δε θα δεις το αντίστοιχο κυκλάκι, οπότε είναι ένας καλός τρόπος να καταλαβαίνεις πότε είναι κάποιος offline και πότε απλά κρύβεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...