Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί δεν έχει νόημα; Δείχνει οτι το (1,1) σημείο είναι το δημοφιλέστερο πχ. Θα μπορούσα να το κάνω και με ένα histogram αλλά με ενδιαφέρει να δείξω και την απόσταση των σημείων (εκτός από την συχνότητά τους) Καμιά ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι σίγουρη αν έπρεπε να ποστάρω εδώ.

Με βάση τον εκλογικό νόμο το πρώτο κόμμα πριμοδοτείται με 50 έδρες.Καλά αν έχει 40-45% αλλά αν έχει 25-30%τότε τι γίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧ καλο!!!! :-D

 

Οχι βεβαια και 1 ψηφο παραπανω να εχει παιρνει τις 50 εδρες μπονους (δημοκρατια δεν θελατε; κοπιραιτ Κιλλικ)..

 

Οποτε αν ας πουμε στην χωρα Τιρινινη που βρίσκεται αναμεσα σε Ατλαντικό και Ειρηνικο υπάρξει ενας διχάσμος και βρεθουν στη Βουλη 9 κομματα και το πρώτο έχει 22% και το 2ο γύρω 15% βγάζουν 110 και 42 εδρες συνολικα και αν συνεργαστουν κυβερνουν με 152 στις 300 εδρες ενώ εχουν μολις το 37% των ψηφων. Ματζικ. Ιτ Χαπενς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν υπάρχει καράβι από Θεσσαλονίκη για Ρόδο για φορτηγό (9m όχημα) και αν όχι ποια εταιρία να ψάξω για Πειραιά;

 

Με τα διάφορα site δεν έβγαλα άκρη (πχ αυτό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, έχω δύο ρουτερ. Του ενός, μου χάλασε το τροφοδοτικό του.

 

Το κανονικό του λοιπόν είναι αυτό: (χίλια συγγνώμη για το μέγεθος των εικόνων)

 

2012-04-19%2018.35.55.jpg

 

και του άλλου που έχω και λειτουργεί κανονικά στου χαλασμένου, είναι αυτό:

 

2012-04-19%2018.34.06.jpg

 

 

Θα έχω πρόβλημα αν χρησιμοποιήσω αυτό στη δεύτερη φωτογραφία αντί αυτού στη πρώτη;

Βλέπω έχουν ίδιο Output, απλά επειδή τα φοβάμαι αυτά, ρωτάω για εξακρίβωση. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μμμ.. εκεί ανάμεσα είμαι και εγώ, ποιο είναι? το retweet ουσιαστηκά είναι κοινοποίηση

 

το favorite φαίνεται μόνο στο δικό σου προφίλ αν κάποιος επιλέξει να τα δει. το retweet όπως είπες είναι η κοινοποίηση... προς το πρώτο τείνω αλλά δεν είναι 100% ίδιο με το "like"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...