Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Παιδιά μπορει κάνεις να αναγνωρίσει την κωδικοποίηση αυτή;

Πείραξα κάτι σε μια σημείωση στο κινητό μου και όταν το αποθήκευσα όλο το κείμενο μετατράπηκε ετσι.

Τώρα ψάχνω τρόπο να ξαναβρώ το original με το να το επανακωδικοποιησω σε ελληνικα με κάνα word ίσως.

 

Οι χαρακτήρες που βγήκαν είναι έτσι Îμαλία και η λέξη αυτή υποτίθεται πως είναι Αμαλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορω να πλυνω τα αθλητικα μου παπουτσια στο πληντυριο;

εχουν γινει λιγο χαλια τωρα τελευταια λογω τον πειραματων που κανω στο πανεπιστημειο. θα παθουν τπτ η θα παθει κατι το πλυντηριο; το πληντυριο μου εχει και ειδικο προγραμμα για πλυσιμο στο χερι. τι να κανω τελικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλύνε τα αλλά σε χαμηλή θερμοκρασία. Αν το βάλεις σε υψηλή πολύ πιθανόν να λιώσει η κόλλα που έχουν..

 

οι 30°C χαμηλη θερμοκρασια δεν θεωρειται; εχει και προγραμμα για πλυσιμο αθλητικων ρουχων επισης 30 βαθμοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι 30°C χαμηλη θερμοκρασια δεν θεωρειται; εχει και προγραμμα για πλυσιμο αθλητικων ρουχων επισης 30 βαθμοι.

 

30 είναι καλά.

Πρόσεχε μόνο λίγο τα κορδόνια. Κάντους κανα κομπάκι π.χ.

Γιατί συνήθως πιάνονται οι άκρες τους στις σχισμές του κάδου και όταν πας να τα τραβήξεις μπορεί να μείνει το πλαστικό του κορδονιού μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 είναι καλά.

Πρόσεχε μόνο λίγο τα κορδόνια. Κάντους κανα κομπάκι π.χ.

Γιατί συνήθως πιάνονται οι άκρες τους στις σχισμές του κάδου και όταν πας να τα τραβήξεις μπορεί να μείνει το πλαστικό του κορδονιού μέσα.

 

ενταξει τα επλυνα. κορδονια δεν ειχαν ουτως η αλλως. ζουν ακομα νομιζω. οταν τα ξαναφορεσω θα παρω και την τελικη επιβεβαιωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδία μια ερώτηση,ήθελα να κλείσω αεροπορικά απο airtickets και ζητάει στο όνομα 23 χαρακτήρες αλλά τυχαίνει να εχώ 2 επίθετα στην ταυτοτητα,θα υπάρξει πρόβλημα αν βάλω μόνο το ένα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...