Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

ευχαριστω, ακομη δεν εχει 3g απ'ότι διαβάζω..

Ναι εκανα Εντιτ γιατι το προσεξα μετα :)

 

 

 

To Xoom εχει καλυτερη συνδεσιμοτητα λογω του HDMI. Επισης εχει πιο γρηγορο επεξαργαστη. Το Galaxy εχει λιγο καλυτερη οθονη. Εγω μαλλον θα επελεγα Galaxy αν επρεπε να επιλεξω αναμεσα στα δυο γιατι ειναι και πιο οικονομικο σε σχεση με το Moto χωρις να θυσιαζεις κατι. Απο κει και περα με χαλαει τρελα το οτι δεν εχουν card slot για επεκταση μνημης που (κατα τη γνωμη μου) στα tablet ειναι απαραιτητες.

 

Δεν ξερω τι κινητο και ποιο προγραμμα εχεις, αλλα εχεις σκεφτει την πιθανοτητα αγορας wifi μονο μοντελου και μετατροπης του κινητου σε hotspot οταν χρειαζεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια,ψυχτρα επεξεργαστη οπως αυτη ας πουμε

AK-CCE-7106HP_f00.png

 

http://www.multirama...57&catid=020400

 

πρωτα γυρνας (κατα τη φορά που δειχνουν τα βελάκια πάντα) και μετα πας να τη κουμπωσεις στην μητρική ή πρωτα προσπαθεις να κουμπωσεις στη μητρικη και μετα γυρνας αυτα τα <<μαυράκια>> που τη στηριζουν ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδα και εγω αλλα δεν νομίζω να ισχύει..Και τα ρημάδια δεν σηκώνουν το τηλ!

 

ΕΙναι και μεγάλη βδομαδα και δεν μπορεις να εισαι σιγουρος.. Παντως όλα τα δημοτικά στάδια από το πρωί και μέχρι να πεσει ο ηλιος ειναι ανοιχτά για το κοινο, το ωράριο πρέπει να ειναι αληθινο αν κρινω από τα ωραρια που τηρούνται σε 2 επαρχιακα στάδια που εχει τυχει να παω για τρέξιμο, τωρα το τηλεφωνο ειναι μια καλή λύση αλλά δεν το σηκώνουν.. Από την αλλη αν ειναι ενας ο φύλακας - συντηρητης αντε να τον βρεις στο γραφείο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια,ψυχτρα επεξεργαστη οπως αυτη ας πουμε

AK-CCE-7106HP_f00.png

 

http://www.multirama...57&catid=020400

 

πρωτα γυρνας (κατα τη φορά που δειχνουν τα βελάκια πάντα) και μετα πας να τη κουμπωσεις στην μητρική ή πρωτα προσπαθεις να κουμπωσεις στη μητρικη και μετα γυρνας αυτα τα <<μαυράκια>> που τη στηριζουν ??

To 2o, πρώτα πιέζεις προς τα κάτω να περάσει το άσπρο μυτερό μέρος μέσα απ τη μητρική και μετά γυρνάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κάψουλες το έχω δει να κυκλοφορεί μονο και όχι φρεσκο. Ψαξε καμια φαρμα μηπως στέλνει, υπαρχουν αρκετοι που το καλλιεργουν κυριως στην Ευβοια. Εδω πληροφορίες σχετικά με τις χρήσεις του http://www.ippofaesplus.com/chirho942sigmaepsiloniotasigmaf1.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω το ειχα δοκιμασει και σε γλυκο και σε αλμυρο σε φαγητο. Εχει πολυ νοστιμη γευση που τεριαζει και στα 2.

Κανα link για φαρμες γιατι το google δεν βοηθαει απο εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...