Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω ενα sony vaio. vpc eb1j1e. Ξερει κανεις καποιο πρόγραμμα το οποιο να λεει τις στροφές απο το ανεμιστηρακι του laptop? Νομιζω οτι παρεδωσε πνευμα, δεν το ακουω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια απορία σχετικα με το word.Πως βάζουμε οι παραπομπές να πηγαίνουν στο τέλος όλες και οχι στην κάτω σελίδα?Δηλαδή να μπαίνουν σε παράρτημα στην τελευταία σελίδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεσσαλονίκη, ξέρει κανείς κανά καλό μαγαζί με μαγειρεμενα φαγητά? σε καλη τιμή πάντα..

Και καλό και φτηνό (π.χ. 4-5 ευρώ) δεν ξέρω.

Ο Λίχνος είναι το καλύτερο που έχω βρεί. Είναι πραγματικά το μόνο που έχει ΠΟΛΥ καλά φαγητά. Από τιμές παίζει στα 6-7-8 ευρώ.

Μετά είναι το χωριό που είναι πάλι καλό και λίγο πιο φτηνά, αλλά τα πιο πολλά φαγητά, τα *** στη γαρνιτούρα. Σχεδόν ότι πάρεις, θα έχει λίγο βασικό φαγητό στην άκρη και το υπόλοιπο είναι πατάτες-ρύζι. Κι αυτό παίζει στα 6-7 ευρώ.

Είναι και το Ελιά Λεμόνι που είναι ταβέρνα με πιο πολύ σχάρες - για να βρείς μαγειρευτό πρέπει να πάρεις νωρίς. Κι αυτό σχετικά καλό είναι αλλά όχι το ίδιο με τα προηγούμενα και όχι πάντα. Κι αυτό γύρω στα 6-7 ευρώ.

Παίζει ρόλο και το που μένεις βέβαια. Ας πούμε κέντρο και ειδικά στα δυτικά παίζει να μη φέρνουν.

Να υπενθυμίσω ότι τα παραπάνω είναι απλά η άποψή μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ, βλέπω ότι έχει καιρό να δουλέψει το θέμα αυτό αλλά ας κάνω μια προσπάθεια... :P

 

Ξέρεις κανείς καμία σειρά αντίστοιχη με το Kitchen's Nightmare αλλά με καφετέριες; Ή έστω κάτι παρεμφερές με καφετέριες; Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ, βλέπω ότι έχει καιρό να δουλέψει το θέμα αυτό αλλά ας κάνω μια προσπάθεια... :P

 

Ξέρεις κανείς καμία σειρά αντίστοιχη με το Kitchen's Nightmare αλλά με καφετέριες; Ή έστω κάτι παρεμφερές με καφετέριες; Ευχαριστώ.

 

save my bar η κατι τετοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ένα pdf 45 σελίδες και έιναι έτσι...

 

capturevd.jpg

 

γίνεται να φύγει αυτο το μπλε, να γίνει ασπρο και να μείνουν μονο τα μαυρα γράμματα? θέλω να το εκτυπώσω/εχω μονο ασπρόμαυρο εκτυπωτη.

ευκολα και γρήγορα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ένα pdf 45 σελίδες και έιναι έτσι...

 

capturevd.jpg

 

γίνεται να φύγει αυτο το μπλε, να γίνει ασπρο και να μείνουν μονο τα μαυρα γράμματα? θέλω να το εκτυπώσω/εχω μονο ασπρόμαυρο εκτυπωτη.

ευκολα και γρήγορα :P

Αφου είναι μόνο 45 σελίδες, μπορείς να το εξάγεις ως jpeg με το πρόγραμμα που διαβάζεις τα pdf(ο PDF-Xchange viewer που χρησιμοποιώ έχει αυτή τη δυνατότητα και είναι free) και μετά να επεξεργαστείς μια-μια τις φωτογραφίες με τη ζωγραφική. Κατεβάζεις αυτό και μετατρέπεις όλες τις εικόνες σε ένα pdf.

 

like a boss ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ένα pdf 45 σελίδες και έιναι έτσι...

 

capturevd.jpg

 

γίνεται να φύγει αυτο το μπλε, να γίνει ασπρο και να μείνουν μονο τα μαυρα γράμματα? θέλω να το εκτυπώσω/εχω μονο ασπρόμαυρο εκτυπωτη.

ευκολα και γρήγορα :P

 

το b&w option του εκτυπωτη δεν σου κανει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...